Aktualności

„Lake Park Residence” to inwestycja typu „second home” w ofercie Marshall Real Estate. Malownicze krajobrazy, bliskość natury oraz możliwość zacumowania własnej łodzi w pobliskich marinach przyciągają osoby, które marzą o posiadaniu apartamentu nad jeziorem z dala od betonowych miast. Pierwsi z nich, zamieszkają w obiekcie już w przyszłym roku. Sprawdziliśmy więc jak idą prace...

Prace budowlane na terenie inwestycji rozpoczęły się zgodnie z harmonogramem tj. w maju  br. roku. Po dopełnieniu niezbędnych formalności i uzyskaniu Pozwolenia na budowę, dokonano wycinki drzew i wymiany gruntu na terenie obiektu. W lipcu, projekt wszedł w III etap realizacji, zgodnie z którym zostały wykonane roboty ziemne i fundamenty. Zdjęcia z placu budowy przedstawiają powstałe płyty fundamentowe oraz ściany hali garażowej.

Budowa nabiera tempa

Do budowy apartamentowca zostanie zastosowana nowa technologia, która pozwoli na trwałe, wygodniejsze i przy tym znacznie szybsze powstanie obiektu. Wybierając prefabrykaty stajemy się niezależni od warunków pogodowych co oznacza krótszy czas pracy ludzi oraz sprzętów przekładając się w naturalny sposób na krótszy okres realizacji inwestycji. W związku z tym, prawdopodobne jest, że prace budowlane zostaną zakończone przed zakładanym pierwotnie terminem przełomu 3Q/4Q 2021.

Półmetek sprzedaży

Marshall RE jest głównym partnerem sprzedaży apartamentów Lake Park Residence w Mikołajkach. Projekt został wprowadzony do oferty  z początkiem lipca i okazał się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. W tym czasie zostało sprzedanych już 50% apartamentów, a największym zainteresowaniem cieszyły się te o największej powierzchni 68m2 – 77m2. W ofercie pozostało więc już tyko 19 mieszkań o zróżnicowanym metrażu zaczynającym się już od 33 m2.  

Zdjęcia z placu budowy: 25.08.2020

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate