Aktualności

Kolejny etap budowy „Lake Park Residence” w Mikołajkach rozpoczęty !

Kolejny etap budowy „Lake Park Residence” w Mikołajkach rozpoczęty !

Prace nad realizacją projektu „Lake Park Residence” w Mikołajkach, będącą propozycją nieruchomości typu „drugi dom” w ofercie Marshall Real Estate, wkroczyły w kolejną fazę. Zajrzeliśmy na plac budowy…

Projekt kameralnego apartamentowca nad Jeziorem Mikołajskim realizowany jest od 2Q 2020 roku. W przeciągu kilku ostatnich miesięcy, zostały dopełnione niezbędne formalności umożliwiające rozpoczęcie prac oraz przygotowanie terenu (wycinka drzew, wymiana gruntu). Następnie, w okresie wakacji, na obszarze powstającego obiektu, przeprowadzono roboty ziemne i budowę fundamentów. Powstały płyty fundamentowe oraz cała hala garażowa.


Obecnie, projekt wkracza w IV fazę realizacji – na terenie inwestycji rozpoczął się montaż ścian prefabrykowanych. Wybrana technologia umożliwi trwalszą oraz sprawniejszą budowę apartamentowca bez względu na warunki pogodowe w okresie jesienno-zimowym. Nie bez znaczenia pozostaje również czas realizacji – przewiduje się, że do końca 2020 r., inwestycja osiągnie stan surowy zamknięty co oznacza znaczne przyspieszenie prac w stosunku do pierwotnego harmonogramu prac budowlanych.


Projekt cieszy się dużym uznaniem szczególnie wśród osób szukających miejsca, które stanie się dla nich drugim domem. Otoczenie zieleni, sąsiedztwo jeziora oraz niska podaż podobnych projektów w okolicy sprawiła, że projekt stał się unikatowy. W ofercie Marshall Real Estate – wyłącznego partnera sprzedaży inwestycji „Lake Park Residence” pozostaje 13 dostępnych lokali o zróżnicowanym metrażu od 33 do 68 m2 z balkonami lub dużymi ogrodami.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate