Aktualności

Ruszyła sprzedaż nowej inwestycji w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich

Ruszyła sprzedaż nowej inwestycji w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich

Węgorzewo to niespełna 12 tysięczne miasto leżące w powiecie węgorzewskim, w województwie warmińsko -mazurskim. Lokalizację wyróżnia przede wszystkim duży udział terenów zielonych, w tym bliskość bogatych przyrodniczo łąk i lasów tworzących obszar Natura 2000. Komfort życia w spokojniej okolicy w połączeniu z udogodnieniami typowymi dla miasta sprawiają, że jest to idealne miejsce nie tylko do stałego zamieszkania, ale również jako propozycja dla osób szukających „drugiego domu”.

Projekt apartamentów na Pojezierzu Mazurskim – „Zamkowa Park” trafił właśnie do oferty sprzedażowej Marshall Real Estate. Jest to kolejna propozycja w ofercie firmy, która odpowiada na rosnące zapotrzebowanie Polaków względem posiadania nieruchomości w miejscowościach turystycznych. Pierwszy z nich, kameralny projekt apartamentowca Lake Park Residence w Mikołajkach idealnie wpisał się w zapotrzebowanie Klientów co potwierdza sprzedaż apartamentów na poziomie ponad 60% w ciągu czterech  miesięcy od rozpoczęcia prac budowlanych.

Realizowany projekt deweloperski „Zamkowa Park” to wyjątkowe miejsce na mapie Węgorzewa. Apartamenty z urokliwym widokiem na zabytkowy zamek, położone przy rzece Węgorapie tuż przy Skwerze Leszczyńskiego gwarantują komfort mieszkania miłośnikom natury. Połączenie z jeziorem Mamry  poprzez Kanał Węgorzewski daje nieograniczone możliwości żeglowania dla wielbicieli Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. To propozycja zarówno dla osób, które pragną zamieszkać w otoczeniu terenów zielonych nie rezygnując z miejskich udogodnień takich jak bliskość sklepów, restauracji czy obiektów administracji publicznej, co pozwala na zaspokojenie niezbędnych potrzeb jak i tych, którzy poszukują swojego „drugiego domu” z dala od miejskiego zgiełku (o rosnącej potrzebie Polaków względem posiadania nieruchomości typu „drugi dom” pisaliśmy tutaj: https://marshallre.pl/2020/10/21/jak-covid-19-zmienil-nasze-oczekiwania-wobec-posiadania-drugiego-domu/).

Apartamenty „Zamkowa Park” to nie tylko doskonały projekt architektoniczny, ale również wyjątkowe położenie, które podnosi prestiż inwestycji

  • Lokalizacja apartamentowców zapewnia bogatą infrastrukturę:amatorzy jachtów żaglowych w odległości 350 m od inwestycji znajdą miejsce, w którym mogą zacumować i zatankować swoją łódź czy wyczarterować jacht.
  •  W promieniu 500 m od zabudowań znajdują się apteka, restauracja, stacja benzynowa, poczta, Urząd Miejski i sklep wielkopowierzchniowy
  • Węgorzewo zwane jest Północnymi Wrotami Krainy Wielkich Jezior – to właśnie tutaj wielu żeglarzy rozpoczyna swój rejs po mazurskich jeziorach. Krajobrazy regionu są bardzo zróżnicowane. Turyści odnajdą tutaj nie tylko piękne akweny, ale również malownicze lasy oraz łąki. W bliskim sąsiedztwie znajduje się obszar Natura 2000.
  • Wzdłuż Kanału Węgorzewskiego ciągnie się otoczona zielenią ścieżka pieszo-rowerowa (stanowiąca część trasy rowerowej Pętla Węgorzewska), miejsce rowerzystów, rolkarzy i spacerowiczów. Miasto zadbało również o małą infrastrukturę: ławki i latarnie przy deptaku zachęcają do tego, by nad Kanałem Węgorzewskim zatrzymać się na dłużej.

Zamkowa Park to inwestycja  zlokalizowane między ulicą Nadbrzeżną, Fryderyka Chopina i 3 Maja w Węgorzewie. Realizacja projektu zakłada budowę trzech apartamentowców w II etapach. W I etapie, którego budowa rozpoczyna się w IV Q 2020 powstanie pierwszy z apartamentów – budynek A, wysunięty najbardziej na północ. W celu zapewnienia mieszkańcom jak najwięcej prywatności w każdym budynku przewidziano jedynie 14 apartamentów 3 lub 4-pokojowych z widokiem na zabytkowy zamek lub zielony skwer. Każdy apartament posiada balkon lub przestronny taras, który pozwala na relaks w towarzystwie przyrody w zaciszu własnego apartamentu. Budynki zostaną wyposażone w windy, miejsca parkingowe, a tuż przy apartamentach powstanie plac zabaw dla najmłodszych.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate