Aktualności

Enklawa Polany – projekt apartamentów w Kościelisku wkroczył w ostatnią fazę realizacji

Enklawa Polany – projekt apartamentów w Kościelisku wkroczył w ostatnią fazę realizacji

Inwestycja Enklawa Polany zlokalizowana w samym sercu Podhala zachwyca swoją architekturą oraz niezwykle urokliwym położeniem. Klienci doceniają nowoczesne, solidne budownictwo nawiązujące do regionalnej architektury, ekologiczne rozwiązania budowlane oraz naturalne, niczym nie zaburzone otoczenie zieleni, które pozwala cieszyć się tym co w górach najpiękniejsze.

W ostatnich tygodniach teren inwestycji odwiedziło duże grono Klientów zainteresowanych zakupem apartamentu z dala od zatłoczonych miast. To pokazuje, że pandemia nie tylko nie zahamowała zainteresowania nieruchomościami w miejscowościach turystycznych, a wręcz wpłynęła na przyspieszenie podejmowania decyzji w kwestii zakupu. Jedni w Enklawie odnajdują miejsce, do którego bez względu na porę roku, będą mogli udać się na wypoczynek z rodziną, a inni dostrzegają jego potencjał inwestycyjny głównie poprzez znacznie dłuższy wysoki sezon niż w innych częściach kraju np. nad morzem. Tutaj każdy kupujący ma szansę odnaleźć apartament dostosowany do własnych potrzeb, ponieważ projekt 8 domów, na które składa się ponad 70 lokali z widokiem na góry, zakłada powstanie przestrzeni o bardzo zróżnicowanych powierzchniach: od 24 metrowej kawalerki do kilkupoziomowego apartamentu o metrażu do nawet 190 m2. 

A w jaki sposób oferowane możliwości przekładają się na dynamikę sprzedaży? W ciągu 5  miesięcy od rozpoczęcia sprzedaży, swoich właścicieli znalazło już ponad 65% apartamentów, a sam projekt wzbudza spore zainteresowanie wśród osób poszukujących nieruchomości. Na kolejnych nabywców czekają jeszcze apartamenty typu studio, 2-,3- i 5– pokojowe z tarasami czy wydzielonymi ogrodami.

Na terenie inwestycji realizowany jest ostatni etap prac budowlanych:

  • 80% zaawansowania prac budowlanych – ukończenie Etapu III zgodnie z zakładanym harmonogramem,
  • w większości budynków został osiągnięty już stan zamknięty (stolarka okienna),
  • rozpoczęły się prace przy elewacji zewnętrznej budynków,
  • na placu budowy trwają prace związana z zagospodarowaniem terenu – ścieżki, miejsca parkingowe, oczka wodne.

Planowane przekazanie apartamentów  do rąk właścicieli przewidziano na luty– maj 2021 (termin może się różnic w zależności od budynku, w którym znajdują się apartamenty) tak aby każdy zainteresowany mógł wykończyć apartament przed okresem wakacyjnym 2021.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate