Aktualności

Nasze apartamenty budzą zainteresowanie lokalnych mediów

Nasze apartamenty budzą zainteresowanie lokalnych mediów

Inwestycje deweloperskie prowadzone na Mazurach, których jesteśmy wyłącznym partnerem sprzedażowym, wraz z postępami budowy, budzą coraz więcej zainteresowania wśród lokalnej społeczności. W ciągu ostatnich tygodni informacje o prowadzonych przez nas projektach pojawiały się na portalu Mazury24.eu.

Mazury24.eu to prawdziwy przewodnik po Pojezierzu Mazurskim, którego celem jest prezentowane tego co w regionie najpiękniejsze. Promuje lokalne miejscowości, porty, naturę oraz atrakcje turystyczne, a wszystko to ukazuje na wyjątkowych fotografiach. Znajdziemy tam bieżące informacje o lokalnych wydarzeniach czy imprezach. Osoby wyruszające na podbój regionu z pewnością zainteresuje gastronomiczna mapa Mazur, lista miejsc noclegowych czy oferta najlepszych czarterów. Ci, którzy chcą pozostać tutaj na dłużej dowiedzą się o inwestycjach realizowanych na Szlaku Wielkich Jezior. Z myślą właśnie o tych ostatnich, przy współpracy z naszym mazurskim partnerem powstały artykuły promujące miasta Węgorzewo i Mikołajki oraz inwestycje deweloperskie, których Marshall RE realizuje wyłączną sprzedaż.

Projekty „Lake Park Residence” w Mikołajkach i „Zamkowa Park” w Węgorzewie są doskonałą propozycją zarówno dla osób, które poszukują „drugiego domu” zapewniającego im komfort i odpoczynek poza zatłoczonym, wielotysięcznym miastem jak i tych, którzy w regionie mieszkają od dawna. Obie kameralne inwestycje łączy bliskość akwenów wodnych, otoczenie terenów zielonych i szybki dostęp do miejskiej infrastruktury. Te projekty po prostu trzeba poznać!

https://mazury24.eu/aktualnosci/wegorzewo-zyska-nowe-apartamenty-o-podwyzszonym-standardzie,12489

https://mazury24.eu/aktualnosci/w-mikolajkach-powstaje-nowy-apartamentowiec-w-pierwszej-linii-brzegowej,12508

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate