Aktualności

Intensywna końcówka roku na placu budowy apartamentowców w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich – Węgorzewie

Intensywna końcówka roku na placu budowy apartamentowców w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich – Węgorzewie

Kompleks trzech apartamentowców „Zamkowa Park” w Węgorzewie, których budowa realizowana jest w północnej części Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich to kolejna propozycja w ofercie Marshall Real Estate, która odpowiada na rosnące zapotrzebowanie Polaków względem posiadania nieruchomości w miejscowościach turystycznych. Zgodnie z opracowanym harmonogramem, zakończono właśnie pierwsze prace związane z realizacją tej inwestycji. Końcówka roku na placu budowy jest naprawdę niezwykle intensywna!

Dzięki uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i dopełnieniu wszystkich formalności, w IV Q 2020 r. deweloper mógł przystąpić do pierwszych prac porządkowych na terenie inwestycji: wymieniono grunt, a także zagospodarowano plac budowy. Wykonano również prace budowlane takie jak wykopy pod pierwszy z trzech zaplanowanych budynków (budynek „A”), a także wylano płytę fundamentową oraz ściany hali garażowej.

Apartamentowce powstaną w oparciu o tradycyjną technologię budowy (konstrukcje żelbetowe). Wg harmonogramu, postęp prac można ocenić już na ok. 20% realizacji I etapu inwestycji. Pod koniec marca 2021 przewiduje się ukończenie pierwszego piętra budynku, a już w czerwcu zostanie osiągnięty stan surowy otwarty. Pomimo wczesnego etapu budowy, swoich właścicieli znalazły pierwsze apartamenty w tym dwa największe 101-metrowe lokale.

Zamkowa Park to projekt powstający między ulicą Nadbrzeżną, Fryderyka Chopina i 3 Maja w Węgorzewie. Realizacja inwestycji zakłada budowę trzech apartamentowców w II etapach. W I etapie, którego zakończenie zaplanowane jest na IV Q 2021 r. powstanie pierwszy z obiektów – budynek A, wysunięty najbardziej na północ. W celu zapewnienia mieszkańcom jak największej prywatności w każdym budynku przewidziano jedynie 14 apartamentów 3 lub 4-pokojowych z widokiem na zabytkowy zamek i zielony skwer. Wszystkie lokale posiadają balkon lub przestronny taras, który pozwala na relaks w zaciszu własnego mieszkania. Budynki zostaną wyposażone w windy oraz miejsca parkingowe. Ponadto, na terenie inwestycji znajdzie się również plac zabaw dla najmłodszych. Start realizacji II etapu budowy zakładający powstanie budynku „B” i „C” przewidziany jest na 2 Q 2021 r.

Niezaprzeczalnym atutem projektu jest jego położenie. Oprócz sąsiadujących obiektów administracyjnych oraz handlowych, kompleks apartamentowców zlokalizowany jest ok. 200 m od najsłynniejszej mariny portowej w tej części Szlaku – Portu Keja. Marina przyciąga co roku rzesze żeglarzy rozpoczynających właśnie tutaj swój rejs po mazurskich akwenach. Umożliwia ona wpłynięcie do największego pobliskiego Jeziora Mamry, za sprawą czego miasto staje się coraz bardziej popularną miejscowością wakacyjną.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate