Aktualności

Nowe nadmorskie projekty deweloperskie w sprzedaży od 6.04.2021

Nowe nadmorskie projekty deweloperskie w sprzedaży od 6.04.2021

6 kwietnie ruszyła sprzedaż dwóch kolejnych inwestycji deweloperskich z oferty Marshall Real Estate realizowanych w Trójmieście. W ramach projektów zaplanowano powstanie łączenie 132 lokali o powierzchni od 27m2 do 45 m2. Ceny zaczynają się już od 289 tys. zł netto w stanie deweloperskim.

Wyspa Sobieszewska, na terenie której powstają inwestycje to administracyjna dzielnica Gdańska. Położona pomiędzy pięknymi plażami Bałtyku a Martwą Wisłą, od wschodu oblewana zaś najdłuższą rzeką w Polsce uchodzącą do morza. Oddalając się o ok. 15 km od centrum miasta znajdziemy czyste, niezatłoczone plaże, niezmienioną naturę oraz klimat sprzyjający wypoczynkowi. Na Wyspie, niezwykłe walory środowiska łączą się z optymalnym położeniem względem Autostrady A1 i Drogi Ekspresowej S7, a także bliskością Trójmiasta. To nieoczywiste miejsce na terenie miejskim, zyskuje coraz więcej sympatyków a co za tym idzie – dynamicznie rozwija się o nowe inwestycje.

Projekty, których budowa ruszy w maju, idealnie łączą potrzebę posiadania własnego lokalu w bliskiej odległości do plaży z możliwością uzyskania przychodu zapewniającego pokrycie kosztów utrzymania nieruchomości przez cały rok.

Pierwszy z nowo powstających obiektów – Baltic Line realizowany jest przy ul. Tęczowej (skrzyżowanie z ul. Sobieszewską). Ta niezwykle atrakcyjna lokalizacja, bezpośrednio przy linii lasu prowadzącego do plaży, pod względem inwestycyjnym oferuje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu:

  • zaledwie 50 m do przejścia prowadzącego nad morze
  • 100 m od nabrzeża Martwej Wisły  – przystanek tramwaju wodnego, którym dopłyniemy do Gdańska,
  • doskonały dojazd – 15 min od centrum Gdańska (, autobus miejski 112 tuż przy inwestycji); Trasa S7, węzeł Gdańsk Wsch. w odległości ok. 5,5 km,
  • ok. 200 m do powstającej mariny jachtowej mieszczącej ok. 75 jachtów.


Projekt zakłada powstanie kameralnej inwestycji składającej się z 3 budynków otoczonych zielenią, a w niej:

  • 60 funkcjonalnych lokali o powierzchni od 27m2 do 39m2,
  • parkingu dla samochodów,
  • loggii, tarasów lub ogrodów przynależnych do apartamentów.

Drugi obiekt– Baltic Porto powstanie na Wyspie Sobieszewskiej przy ul. Kempingowej.  Najbliższe otoczenie inwestycji tworzą tereny zielone, rezerwat przyrody „Mewia Łacha”, a także Ujście Wisły do Bałtyku.

Na ten 3-kondygnacyjny obiekt będą składać się:

  • apartamenty do 45 m2 o funkcjonalności 1-, 2-, 3- pokoi,
  • dodatkowe powierzchnie jak balkony lub ogrody (nawet do 22 m2) przynależne do lokali,
  • miejsca parkingowe.


W budynku zaplanowano również powstanie  strefy rekreacyjnej (saun), która z pewnością wyróżni inwestycje na tle innych propozycji oferowanych w ramach najmu krótkoterminowego.

Na życzenie Klientów, apartamenty w obu inwestycjach mogą zostać wykończone i wyposażone pod klucz gotowe do zamieszkania lub przyjmowania pierwszych gości. Dodatkowo, właściciel ma możliwość powierzenia lokalu profesjonalnej firmie zarządzającej oferującej usługi najmu krótkoterminowego  oraz dbającej o utrzymanie czystości w apartamencie i przylegających powierzchniach (np. ogródkach).

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate