Aktualności

STRABAG Generalnym Wykonawcą apartamentowców Zwierzyniecka Residence w Zakopanem

STRABAG Generalnym Wykonawcą apartamentowców Zwierzyniecka Residence w Zakopanem

zakopane
To już pewne, STRABAG wybuduje luksusowe apartamenty Zwierzyniecka Residence z oferty Marshall Real Estate. Inwestycja zostanie zrealizowana do końca 2Q 2022 roku. Projekt obejmuje budowę zespołu dwóch budynków w standardzie wykończenia „pod klucz” wraz z garażami podziemnymi

Zwierzyniecka Residence to niezwykle kameralny i prestiżowy koncept apartamentów powstających w odległości zaledwie 650 m od skoczni narciarskiej Wielka Krokiew, w sąsiedztwie Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. Inwestycja to propozycja 21 apartamentów o metrażu od 27 m2 do 73 m2. Do lokali położonych na parterze przynależeć będą ogrody o powierzchni nawet do 250 m2 natomiast apartamenty na wyższych kondygnacjach wyposażone zostaną w balkony. Przyszli goście z pewnością chętnie skorzystają z zaplanowanej zewnętrznej strefy SPA przeznaczonej do zażywania kąpieli zarówno w okresie letnim, jak i zimowym oraz sali multimedialnej.

Architektura budynków z elementami art déco będzie naturalnie wpisywać się w tradycyjną stylistykę podhalańskich budowli. Elewacje wykonane zostaną z okładzin drewnianych i kamiennych, a dachy pokryte blachodachówką gontopodobną. Każdy z budynków będzie obejmował cztery kondygnacje naziemne oraz jedną podziemną, przeznaczoną na garaż. Zainstalowane zostaną również windy.

Generalny Wykonawca zadba o niezbędną infrastrukturę techniczną wraz z instalacjami,oraz o układ dróg i miejsca postojowe. Wykonane zostaną również nasadzenia zieleni.

Inwestycja realizowana jest na obszarze objętym nadzorem konserwatorskim.  Elitarny charakter obiektu oraz strefa SPA zapewnią właścicielom oraz ich gościom poczucie komfortu i intymności w tętniącym życiem górskim kurorcie.


STRABAG SE jest europejskim koncernem budowlanym, liderem w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii. Działalność STRABAG obejmuje pełen zakres usług budowlanych, wykwalifikowaną kadrę inżynierską, wysokiej jakości materiały budowlane oraz najnowszej generacji park maszynowy. Dzięki temu możliwa jest kompleksowa realizacja inwestycji – terminowo, na najwyższym poziomie pod względem jakości i w najlepszej cenie. STRABAG korzysta z całej gamy usług oferowanych przez wyspecjalizowane spółki koncernowe, które przejmują odpowiedzialność za ich wykonanie, generując w ten sposób wartość dodaną dla swoich Klientów. Dzięki zaangażowaniu ponad 74 tys. pracowników STRABAG SE osiąga roczne obroty w wysokości ponad 15 mld EUR. Koncern rozszerza swoją działalność daleko wykraczającą poza granice Austrii i Niemiec. Za pośrednictwem sieci należących do niego spółek jest obecny
w wielu krajach europejskich i coraz częściej reprezentowany na innych kontynentach. Grupa STRABAG działa w Polsce od 1987 roku. Przy zatrudnieniu 6500 pracowników, roczne obroty Grupy wynoszą ponad 5 mld PLN.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate