Aktualności

Sol Marina – jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji na polskim wybrzeżu wkrótce gotowa!

Sol Marina – jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji na polskim wybrzeżu wkrótce gotowa!

Unikatowa koncepcja, nowoczesne budownictwo, atrakcyjna lokalizacja. Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że Sol Marina stanie się jednym z najbardziej prestiżowych adresów na polskim wybrzeżu. I to już naprawdę niedługo! Budowa pierwszego etapu dobiega końca, a już wkrótce huczne otwarcie.

Twórcom projektu Sol Marina przyświecał cel stworzenia niepowtarzalnego miejsca, które stanie się synonimem elegancji i prestiżu zapewniając jednocześnie bliski kontakt z otaczającą przyrodą. Charakter kompleksu Sol Marina narzuciło niejako samo miejsce inwestycji – tuż przy Martwej Wiśle, w pobliżu ekologicznej Wyspy Sobieszewskiej, rezerwatów przyrody i plaż odznaczonych „Błękitną Flagą”.

Całość inwestycji powstanie w trzech etapach. Pierwszy z nich zakłada utworzenie:

  • 77 luksusowych apartamentów o optymalnej powierzchni od 39 m2 do 89 m2 wyposażonych w inteligentne rozwiązania,
  • przestronnych tarasów i ogródków przynależnych do lokali,
  • kapitanatu oraz mariny z prywatnymi miejscami do cumowania jachtów lub łodzi motorowych,
  • miejsc postojowych.

Dodatkowo, na terenie kompleksu zlokalizowany zostanie hotel funkcjonujący pod marką Grano 4*. Jego powstanie zapewni zarówno gościom hotelowym jak i właścicielom apartamentów dostęp do rozbudowanej strefy SPA&Wellness, w której znajdą się m.in. mokra i sucha sauna, basen oraz 8 gabinetów SPA. Atrakcyjność kompleksu podniesie również dostępność sali bankietowej, sal konferencyjnych oraz restauracji i baru, które wpłyną na całoroczność obiektu.

Aranżacja lokali podkreślająca charakter inwestycji

Propozycje wykończenia i wyposażenia apartamentów opracowanych specjalnie dla inwestycji Sol Marina charakteryzują się elegancją, stylem oraz funkcjonalnością. Przeważają w nich kolory bieli i beżów. Nie zabraknie również zdecydowanych akcentów kolorystycznych, które nadadzą wyrazistości i przywołają na myśl nadmorski klimat. Opracowane koncepcje podkreślają największe walory budynków – geometryczną bryłę oraz duże przeszklenia zapewniające doskonałe nasłonecznienie oraz poczucie bliskości natury.

Możliwość odebrania w pełni wykończonego i wyposażonego apartamentu oraz brak narzuconych „pobytów właścicielskich” pozycjonują projekt nie tylko jako miejsce do spędzania czasu wolnego, ale także jako „bezobsługową” inwestycję nadwyżek finansowych.

To już ostatnie szlify!

Ostatnie tygodnie na terenie inwestycji upływają pod znakiem finalizacji rozpoczętych prac wykończeniowych. Ukończone zostały posadzki w częściach wspólnych budynków, a obecnie, prace koncentrują się na zagospodarowaniu przestrzeni zielonych, tworzeniu nasadzeń krzewów oraz trawników. Pierwsze apartamenty trafią w ręce swoich właścicieli już w połowie lipca, a przed nami wyczekiwane huczne otwarcie!

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate