Aktualności

Zamknięci w czterech ścianach, na niewielkiej przestrzeni, ze znacznie ograniczoną możliwością wyjazdów, doceniliśmy wagę oddzielenia życia prywatnego od życia zawodowego. Wydzielone, komfortowe miejsce pracy oraz nawet najmniejsza, prywatna przestrzeń zielona okazały się być zbawienne. Z tego również powodu, Polacy coraz częściej poszukują większych nieruchomości, nieco oddalonych od centrów miast, pełnych zieleni. Pragną znaleźć kompromis między łatwym dostępem do miejskiej infrastruktury a życiem na większej przestrzeni w otoczeniu dającym im poczucie spokoju i wolności.

Propozycją takiego rozwiązania może stać się inwestycja „Domy Lunety”. Tworzy ją 7 szeregowych domów zlokalizowanych na jednym z najbardziej malowniczych terenów województwa małopolskiego – w Gorcach, w miejscowości Koninki. Teren inwestycji to ponad 0,4 ha działka położona na wysokości 721 m n.p.m. oferuje nie tylko czyste powietrze, ale również niezapomniane widoki z własnego ogródka czy tarasów zarówno za dnia, jak i w nocy (zauważalna gołym okiem Droga Mleczna). Niewątpliwą zaletą lokalizacji inwestycji jest również jej oddalenie od większych miast, a także optymalne położenie względem Autostrady A4 i „Zakopianki”.  Sprawia to, że w stosunkowo krótkim czasie możemy przemieścić się do miejskich aglomeracji. Już w 45 min. dotrzemy do Krakowa i tyle samo dzieli nas od Zakopanego.

Inwestycja „Domy Lunety” to przede wszystkim:

 • projekt domów o powierzchni użytkowej 107 m2,
 • wyjątkowe widoki na zielone doliny z tarasów domów,
 • 2 miejsca postojowe i prywatny ogród,
 • nowoczesny design,
 • lokalizacja zapewniająca bliskość nienaruszonej przyrody i czyste powietrze,
 • sąsiedztwo popularnych wśród turystów miejsc takich jak: Gorczański Park Narodowy, Góra Turbacz i stok narciarski,
 • dodatkowo: możliwość wykończenia i wyposażenia domu pod klucz (z propozycją prywatnego jacuzzi oraz kominka) i powierzenia w zarządzanie profesjonalnemu operatorowi.


W dodatku, „Domy Lunety” to inwestycja pełna ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań:

 • instalacja fotowoltaiczna o mocy 8KW dla każdego z domów – zielona energia,
 • wentylacja mechaniczna z rekuperacją – odzysk ciepła z powietrza,
 • nowoczesne ogrzewanie elektryczne – wykorzystanie wyprodukowanej energii elektrycznej,
 • magazynowanie wody deszczowej,
 • własne ujęcie wody głębinowej.


Prace budowlane ruszyły

Prace budowlane na terenie inwestycji rozpoczęły się zgodnie z harmonogramem tj. w maju br. roku. Po dopełnieniu niezbędnych formalności i uzyskaniu Pozwolenia na budowę, dokonywane zostały pełne prace geodezyjne, a także rozpoczęte prace ziemne (wykopy fundamentów). Aktualnie, pierwsze z domów posiadają już stopy i ściany fundamentowe.

Wyłącznym biurem sprzedaży projektu „Domy Lunety” jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Galeria

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate