Aktualności

Baltic Porto – nadmorska inwestycja pełna zieleni

Baltic Porto – nadmorska inwestycja pełna zieleni

Otoczenie terenów zielonych zawsze odgrywało istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu człowieka. Życie w ciągłym pędzie, w środku betonowych miast tylko nasiliło potrzebę obcowania z przyrodą i pozwoliło docenić jej rolę wokół nas. Zieleń działa kojąco, zapewnia relaks i dostęp do czystego powietrza. Nie jest więc zaskoczeniem, że Klienci poszukujący wymarzonej nieruchomości doceniają obiekty zlokalizowane w otoczeniu przyrody przy jednoczesnym zapewnieniu szybkiego dostępu do miejskiej infrastruktury. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej świadomych nabywców, deweloperzy już na wczesnym etapie planowania inwestycji kładą nacisk na tereny zielone oraz aspekty ekologiczne projektu.

Roślinność wokół inwestycji niesie za sobą coś więcej niż tylko oczywiste walory estetyczne. Stanowi rodzaj naturalnej klimatyzacji zapewniając chłód w upalne dni, pełni rolę ochronną w przypadku silnego wiatru, śniegu czy nadmiernego hałasu. Rośliny to również naturalne „zbieracze” pyłów oczyszczające powietrze. Utworzone wokół nieruchomości strefy zielone są również miejscem spotkań oraz źródłem aktywnego wypoczynku niezależnie od grupy wiekowej.

Najnowsza propozycja apartamentów „Baltic Porto” z oferty Marshall RE powstała z myślą o stworzeniu nadmorskiej enklawy ciszy i spokoju gdzie tereny zielone odegrają kluczową rolę. Zadbano, by roślinność już naturalnie występująca na terenie powstającej inwestycji została zachowana w jak największym stopniu. Dodatkowo, teren wypełnią zielone drzewka, krzewy oraz kwiaty w kolorze żółci, fuksji i bieli. Obszar zostanie również wzbogacony o oczka wodne. Teren zamieni się więc w mini park, który z pewnością zyska sympatyków w postaci mieszkańców i przybywających gości.

Funkcjonalna przestrzeń z widokiem na zieleń

 • doskonale zaprojektowane powierzchnie 1-, 2-, 3-pokojowych lokali,
 • apartamenty z aneksami kuchennymi oraz balkonami i ogródkami,
 • atrakcyjne pod kątem najmu części rekreacyjne: strefa saun, rowerownia,
 • położenie kilkanaście minut od centrum Gdańska, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody,
 • możliwość wykończenia lokalu pod klucz (meble, sprzęt AGD) i powierzenia apartamentu w zarządzanie profesjonalnemu operatorowi,
 • 23% VAT z możliwością zwrotu,
 • płatności w transzach,
 • ukończenie prac IV Q 2022,
 • cena od 306 910 zł netto.

Inwestycja deweloperska w ekologicznej części Gdańska – Wyspa Sobieszewska

 • “Bursztynowe plaże”


Na Wyspie Sobieszewskiej odnajdziemy 11-kilometrowy pas szerokich, niezatłoczonych plaż. Przyznany im status „Błękitnej Flagi” wyróżnia najczystsze, pro-ekologiczne i najbezpieczniejsze kąpieliska na świecie. W dodatku, na plażach Wyspy bardzo często można znaleźć bursztyny!

 • Gratka dla żeglarzy


Wyspa Sobieszewska wzbogaca się o nowe atrakcje turystyczne. Znajdziemy tu nowoczesne mariny jachtowe, ponad 30-kilometrowe trasy rowerowe, a także te przeznaczone do nordic walking. To miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom lubiącym aktywności na świeżym powietrzu.

 • Dzika przyroda pod postacią lasów i rezerwatów przyrody


Posiadające status „ekologicznych” tereny, skutecznie chronią okoliczną roślinność i rzadkie na skalę światową ptaki. Przybywający turyści chętnie poznają ich świat w rezerwatach „Ptasi Raj” i „Mewia Łacha”.

Głównym biurem sprzedaży projektu Baltic Porto jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate