Aktualności

Zwierzyniecka Residence – Zakopane. Postępy prac budowlanych

Zwierzyniecka Residence – Zakopane. Postępy prac budowlanych

Zwierzyniecka Residence to prestiżowy koncept apartamentów powstających w bliskim sąsiedztwie skoczni narciarskiej Wielka Krokiew w Zakopanem. Prace budowlane realizowane przez firmę Strabag będącą Generalnym Wykonawcą rozpoczęły się pod koniec IIQ 2021 roku i prowadzone są zgodnie z założonym harmonogramem. Na Inwestorów czekają już ostatnie apartamenty!

Lokalizacja przyciągająca Inwestorów

O atrakcyjności inwestycji deweloperskiej z punktu widzenia nabywcy często decyduje nie tylko sam standard projektu, ale przede wszystkim jego lokalizacja. Centralne położenie kompleksu Zwierzyniecka Residence zagwarantuje przyszłym właścicielom oraz ich gościom dostęp do największych atrakcji regionu. W najbliższym otoczeniu znajdują się:

  • 0,6 km skocznia narciarska COS Wielka Krokiew,
  • 1,0 km COS Lodowisko Zakopane,
  • 1,2 km Tatrzański Park Narodowy,
  • 1,3 km Krupówki,
  • 1,5 km Kolej Kasprowy Wierch,
  • 1,5 km Aqua Park Zakopane,
  • 1,7 km Centrum Narciarskie Nosal.


Umiejscowienie obiektu zapewni poczucie komfortu i intymności w tętniącym życiem górskim kurorcie. To propozycja zarówno dla osób szukających w górach swojego drugiego domu jak i tych, którzy oczekują dodatkowego źródła dochodu z najmu krótkoterminowego.


W sprzedaży ostatnie apartamenty o powierzchniach od 33 m2 do 50 m2

Zwierzyniecka Residence to kompleks 3 budynków obejmujących 23 luksusowe apartamenty oraz strefę rekreacyjną. Do lokali położonych na parterze przynależeć będą ogródki o powierzchni nawet do 207 m2 natomiast apartamenty na wyższych kondygnacjach wyposażone zostaną w balkony. Przyszli goście z pewnością chętnie skorzystają z zaplanowanej zewnętrznej strefy SPA przeznaczonej do zażywania kąpieli zarówno w okresie letnim, jak i zimowym oraz sali multimedialnej.

Architektura obiektu będzie naturalnie wpisywać się w tradycyjną stylistykę podhalańskich budowli. Elewacje wykonane zostaną z okładzin drewnianych i kamiennych, a dachy pokryte blachodachówką gontopodobną. Każdy
z budynków będzie obejmował cztery kondygnacje naziemne oraz jedną podziemną, przeznaczoną na garaż. Dla zapewnienia komfortu przyszłym gościom, w obiekcie zostaną zainstalowane windy.


Postępy prac budowlanych

Na terenie inwestycji obserwujemy pierwsze znaczące postępy prac budowlanych realizowane przez firmę Strabag.
W ramach prac przygotowawczych na placu budowy wyburzony został dotychczas istniejący obiekt, a także dokonano oczyszczenia terenu. Obecnie, realizowane są prace ziemne pod budowę hali garażowej.

Wyłącznym biurem sprzedaży projektu Zwierzyniecka Residence jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate