Aktualności

Wyspa Sobieszewska przez lata znana była mieszkańcom Trójmiasta jako enklawa ciszy i spokoju. Miejsce pozwalało odpocząć od gwaru aglomeracji i obleganych plaż Jelitkowa czy Sopotu. Za sprawą inwestycji w lokalną infrastrukturę oraz realizowanych projektów deweloperskich obszar ten zyskuje jednak coraz większy rozgłos. Wyspa staje się atrakcyjnym punktem na mapie Gdańska zarówno dla Inwestorów jak i osób pragnących wypocząć nad polskim morzem.

Wyspa Sobieszewska będąca nadmorską dzielnicą Gdańska to znany punkt na mapie Polski – właśnie tutaj Wisła uchodzi do Bałtyku.Na obszarze znajdującym się niecałe 15 min. jazdy samochodem na wschód od centrum miasta, możemy znaleźć czyste, niezatłoczone plaże, niezmienioną naturę oraz klimat sprzyjający wypoczynkowi. Odwiedzających Wyspę zachwycą z pewnością szerokie plaże pełne bursztynów,  malownicze wydmy, a miłośników zieleni urzekną sosnowe lasy oraz rezerwaty przyrody obfitujące w unikatowe gatunki ptaków.

Dzięki statusowi wyspy ekologicznej nie znajdziemy tutaj dużych ośrodków wypoczynkowych czy hoteli. Miejscowy Plan Zagospodarowania Terenu uniemożliwia również tworzenie wysokich budynków, typowych dla dużych miast. To miejsce stworzone do odpoczynku pośród zieleni, wód i marin jachtowych.  Z każdym rokiem tereny Wyspy Sobieszewskiej wzbogacają się o nowe miejsca noclegowe. Już dziś, poza pensjonatami i domkami letniskowymi, spotykamy nowoczesne projekty oferujące rozbudowaną infrastrukturę rekreacyjną, które przyczyniają się do podniesienia atrakcyjności turystycznej obszaru. Latem br. oddany do użytkowania został I etap inwestycji Sol Marina powstający tuż przy Martwej Wiśle.  To niezwykły kompleks apartamentowców z luksusową mariną jachtową. Sol Marina to oferta stworzona dla tych, którzy  na rynku mieszkaniowym, szukają perełek, łącząc dwa światy – świat żagli ze światem nieruchomości premium.

Inwestycja Sol Marina Gdańsk realizowana jest w trzech etapach. Obecnie powstający II etap obejmie:

  • 15 kameralnych, max. 3-kondygnacyjnych budynków a w nich 127 apartamentów,
  • parkingów naziemnych,
  • prywatnej mariny mogącej pomieścić 48 jachtów lub łodzi motorowych,
  • w pełni wyposażonego nabrzeża.

Równocześnie powstawać będzie:

  • 130 jednostek hotelowych,
  • rozbudowana strefa wellness z basenem wew., gabinety SPA, strefa saun i jacuzzi, siłownia oraz restauracje.


Każdy z apartamentów może zostać wykończony i wyposażony w wysokim standardzie, a także powierzony
w zarządzanie
profesjonalnemu operatorowi (więcej informacji).


Projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Inwestorów.Tłumnie przybywający na Sol Marinę, mogą podziwiać prace wykonane w zakresie realizacji I etapu budowy, które dają pogląd na dalsze etapy projektu. Możliwość zobaczenia części zrealizowanej inwestycji bez wątpienia przeskłada się na sprzedaż apartamentów:
tylko w ciągu 2 tyg. od rozpoczęcia sprzedaży II etapu swoich właścicieli znalazło ponad 30% lokali.

I etap Sol Marina apartamnety już zrealizowany

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate