Aktualności

Lake Park Residence- alternatywa dla istniejącej bazy noclegowej w Mikołajkach

Lake Park Residence- alternatywa dla istniejącej bazy noclegowej w Mikołajkach

Apartamentowiec Lake Park Residence powstaje w samym sercu Mikołajek, tuż przy Alei Spacerowej. Położony jest bezpośrednio nad Jeziorem Mikołajskim, w sąsiedztwie 5* hoteli, ścieżek rowerowych, miejskiego parku oraz mariny jachtowej Cicha Zatoka. Już od najbliższej wiosny będzie stanowić interesującą alternatywę dla istniejącej bazy noclegowej– wysokiej klasy hoteli i rodzinnych pensjonatów. Obecnie w sprzedaży pozostają ostatnie lokale.

Co nowego na placu budowy?

Realizacja projektu Lake Park Residence w Mikołajkach rozpoczęła się w 2Q 2020 r. Prace przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. Aktualnie, roboty budowlane koncentrują się na wykończeniu części wspólnych obiektu. W ostatnich dniach została zamontowana winda oraz rozpoczęto układanie posadzek. Jednocześnie trwają zaawansowane prace na zewnątrz budynku obejmujące ułożenie ostatnich elementów pokrycia dachowego oraz wykończenie tarasów od strony Alei Spacerowej.


O projekcie:

Inwestycja realizowana jest w oparciu o nowoczesną metodę prefabrykacji zapewniającą najwyższe standardy wykonania oraz szybkość realizacji. Elementy budowlane dla projektu „Lake Park Residence”  powstawały w zakładzie firmy Pekabex.

Lake Park Residence oferuje:

  • Bliskość rozbudowanej infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej,
  • Kameralną zabudowę – jedynie 39 apartamentów – wciąż dostępnych 6 lokali,
  • Przestronne tarasy z zapierającym dech widokiem na jezioro i park,
  • Nowoczesną architekturę i duże przeszklenia gwarantujące doskonałe nasłonecznienie oraz poczucie bliskości natury,
  • Brak narzuconych „pobytów właścicielskich” – o przeznaczeniu apartamentu decyduje Klient,
  • Elegancję części wspólnych oraz wysokiej jakości wykończenie i wyposażenie apartamentów (na życzenie Klienta),
  • Ukończenie projektu już w IV Q 2021!


Ostatnie wolne apartamenty!

Projekt apartamentowca Lake Park Residence od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem Klientów. Znajdujący się w pierwszej linii brzegowej Jeziora Mikołajskiego obiekt przez wielu wybierany jest jako wymarzone miejsce na swój drugi dom. Umożliwia korzystanie z uroków Mikołajek i Mazur: żeglarstwa, sportowych aktywności na świeżym powietrzu czy jesiennych wypraw na grzyby. Na swoich nabywców czeka już tylko 6 z 39 dostępnych apartamentów. Każdy z nich posiada przestronny taras z bezpośrednim widokiem na urokliwy miejski park pełen sosnowych drzew.


Sprawdź dostępne lokale!

Wyłącznym biurem sprzedaży projektu Lake Park Residence jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate