Aktualności

Pratum – długo wyczekiwany projekt apartamentów w Mikołajkach już w sprzedaży

Pratum – długo wyczekiwany projekt apartamentów w Mikołajkach już w sprzedaży

Inwestycje w Mikołajkach cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Budowa pierwszego projektu z oferty Marshall RE nad jeziorem Mikołajskim dobiega końca, a lokale znalazły swoich Właścicieli. Tym bardziej cieszymy się, że już dziś możemy poinformować o rozpoczęciu sprzedaży nowego projektu w sercu Mazur. Tym razem – z widokiem na Jezioro Tałty.

Tu po prostu warto być!

Ukształtowanie terenu, na którym powstaje inwestycja Pratum, widok tafli jeziora Tałty z okien apartamentów oraz otoczenie zieleni i drzew, pozwala na wyeksponowanie obiektu i podkreślenie jego harmonii z przyrodą. Lokalizacja czyni projekt atrakcyjnym inwestycyjnie – zapewnia łatwy dostęp do najchętniej odwiedzanych miejsc w Mikołajkach marin jachtowych (ok. 70 m), aqua parku (200 m) oraz licznych ścieżek pieszych i tras rowerowych. W kilka minut spacerem dotrzemy również do centrum miasta czy klimatycznych restauracji, w których skosztujemy mazurskich specjałów.

Zielone tarasy na dachach budynków z zaprojektowaną strefą rekreacyjną będą miejscem spotkań i relaksu gości apartamentów. W pierwszym, aktualnie realizowanym etapie, będą oni mogli skorzystać również ze strefy jacuzzi oraz saun. Najmłodsi z pewnością chętnie odwiedzą przygotowaną dla nich bawialnię. W kolejnych etapach, planuje się rozbudowę strefy rekreacyjnej o nowe udogodnienia.


Więcej o I etapie inwestycji apartamentów Pratum:

  • 49 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych
  • lokale 1-4-pokojowe,
  • powierzchnie od 27 m2 do 117 m2,
  • ogródki, tarasy i balkony,
  • strefa relaksu: sauny, jacuzzi, bawialnia dla dzieci, zielone tarasy na dachu,
  • ekologiczne rozwiązania m.in. stacje ładowania pojazdów,
  • miejsca parkingowe w garażu podziemnym,
  • lokale mieszkalne z 8% VAT, (Ustawa deweloperska) i apartamenty inwestycyjne z 23% VAT
  • planowane zakończenie projektu: 2Q-3Q 2023 r.

Wybierz swój apartament: https://marshallre.pl/pratum-mikolajki/

 

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate