Aktualności

Lake Park Residence – aktualności z placu budowy

Lake Park Residence – aktualności z placu budowy

Znajdujący się w pierwszej linii brzegowej Jeziora Mikołajskiego obiekt Lake Park Residence przez wielu wybierany jest jako wymarzone miejsce na swój drugi dom. Jego lokalizacja umożliwia mieszkańcom korzystanie z uroków Mikołajek i Mazur tj. żeglarstwa, sportowych aktywności na świeżym powietrzu czy jesiennych wypraw na grzyby. Na swoich nabywców czekają już tylko 4 z 39 dostępnych pierwotnie apartamentów. Prace budowlane dobiegają końca – sprawdziliśmy co słychać na placu inwestycji!

Realizacja projektu Lake Park Residence w Mikołajkach rozpoczęła się w 2Q 2020 r. Aktualnie, roboty budowlane koncentrują się na wykończeniu części wspólnych obiektu. Na zewnątrz budynku zostały zamontowane balustrady, ułożono kostkę brukową tworząc chodniki i parking zewnętrzny od strony Alei Spacerowej, a także zagospodarowano przestrzeń prywatnych ogródków. Jednocześnie, wewnątrz apartamentowca trwają ostatnie prace wykończeniowe części wspólnych. Roboty budowlane trwają również w lokalach Klientów, którzy zdecydowali się na wykończenie i wyposażenie apartamentów w pakietach oferowanych przez dewelopera.

O projekcie:

Inwestycja realizowana jest w oparciu o nowoczesną metodę prefabrykacji zapewniającą najwyższe standardy wykonania oraz szybkość realizacji. Elementy budowlane dla projektu „Lake Park Residence”  powstawały w zakładzie firmy Pekabex.

O samej inwestycji można przeczytać tutaj: https://marshallre.pl/lake-park-residence/

Wyłącznym biurem sprzedaży projektu Lake Park Residence jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate