Aktualności

Poczuj wiatr w żaglach… – aktualności z placu budowy Sol Marina II

Poczuj wiatr w żaglach… – aktualności z placu budowy Sol Marina II

Inwestycja Sol Marina od samego początku realizacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem Klientów szukających prawdziwych perełek na rynku nieruchomości premium. Unikatowy koncept apartamentów wprowadza w klimat żeglarstwa oferując przy tym najwyższy standard wypoczynku. Właściciele apartamentów zrealizowanych w ramach I etapu już najbliższego lata będą mogli cieszyć się urokami Sol Mariny, a efekty pracy nad powstawaniem II etapu projektu można dostrzec już gołym okiem.

Rozpoczęcie najbliższego sezonu żeglarskiego w Sol Marinie? Czemu nie!


To ostatnia szansa na zakup lokalu w I etapie inwestycji
. Apartamenty są już gotowe do odbioru. Ich wykończenie i wyposażenie można powierzyć profesjonalistom, a przygotowane pakiety z pewnością przypadną do gustu osobom ceniącym prostotę, elegancję i funkcjonalność. Nie zabraknie w nich również marynistycznych elementów. Więcej: https://marshallre.pl/2021/05/11/aranzacja-wnetrz-czy-warto-postawic-na-profesjonalne-doradztwo/

Przedstawiamy dostępne lokale:


Budowa II etapu inwestycji nabiera tempa!

Mimo zimowej aury, pogoda okazuje się być przychylna dla ekipy budowlanej realizującej projekt Sol Marina II. Prace trwają nieprzerwanie przez co zgodnie z założeniami, widać ich już pierwsze efekty. W ostatnim czasie, roboty koncentrowały się na pracach ziemnych i fundamentowych oraz utworzeniu konstrukcji budynków. Na zdjęciach wykonanych z lotu ptaka można już dostrzec dokładne rozmieszczenie apartamentowców oraz zarys wewnętrznej mariny.


Sprzedaż II etapu inwestycji trwa!

Sol Marina II będzie spójną kontynuacją projektu już zrealizowanego w postacie I etapu inwestycji. Sercem drugiego etapu ponownie stanie się wewnętrzna marina wokół której powstaje piętnaście bardzo kameralnych budynków. Dopełnieniem inwestycji będzie 4* hotel funkcjonujący pod marką Grano, oferujący usługi SPA&Wellness oraz bogate zaplecze gastronomiczne.

Więcej o projekcie: https://marshallre.pl/sol-marina-II/ 

Partnerem sprzedaży inwestycji Sol Marina II jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate