Aktualności

Zamkowa Park w Węgorzewie to propozycja dla osób ceniących wysoki komfort wypoczynku w połączeniu z otoczeniem natury i infrastruktury żeglarskiej. Mieszkańcy apartamentowców już nadchodzącego lata będą mogli cieszyć się urokami inwestycji. Sprawdziliśmy jak postępują prace.

Realizacja inwestycji została podzielona na trzy etapy. Pierwszy z nich zakładał powstanie budynku A zlokalizowanego najbliżej rzeki Węgorapy biegnącej przez miasto oraz zabytkowego, krzyżackiego zamku.


ETAP I

Aktualnie w budynku A trwają prace wykończeniowe części wspólnych oraz montaż windy. Za ok. 2 miesiące planuje się rozpoczęcie malowania ścian oraz montażu elementów drewnianych. Na zewnątrz budynku natomiast, za ok. 2 tygodnie rozpoczną się prace przygotowawcze pod ułożenie kostki brukowej, które powinny zakończyć się z początkiem czerwca. Następnie rozpocznie się proces aranżacji zieleni i tworzenia nasadzeń.

Mieszkańcy budynku A będą mogli jako pierwsi cieszyć się urokami jednej z bardziej prestiżowych inwestycji w północnej części Mazur jeszcze tego roku. W sprzedaży pozostają już tylko dwa apartamenty.

ETAP II

Budynek B to II etap realizowanej inwestycji.  Aktualnie, ukończona została budowa stropu przedostatniej kondygnacji. Przez cały czas trwają prace murarskie ścianek działowych na niższych piętrach. Za 2 tyg. planowane jest rozpoczęcie budowy dachu i montaż okien. Trwają również prace hydrauliczne, a za 4 tyg. rozpoczną się prace elektryczne.

Sprzedaż II etapu inwestycji trwa, a w nim:

  • 15 przestronnych 3- i 4-pokojowych apartamentów (w sprzedaży już tylko 12 z nich!),
  • tarasy nawet do 52 m2,
  • miejsca postojowe w hali garażowej,
  • duże przeszklenia, nowoczesny design.


Dodatkowo:

  • atrakcyjnie inwestycyjnie położenie: zaledwie 200 m od mariny jachtowej – Portu Keja i 1500 m od plaży miejskiej, widok na zabytkowy zamek i zielony skwer.
  • inwestycja oparta o Ustawę deweloperską – 8% VAT,
  • możliwość odebrania wykończonego lokalu pod klucz,
  • możliwość powierzenia apartamentu w zarządzanie profesjonalnemu operatorowi.

 

Prace nad ostatnim etapem budowy również zostały rozpoczęte. Grunt pod budynek C jest wymieniany, a pod koniec lutego rozpocznie się tworzenie płyty fundamentowej.  Budowa garażu podziemnego, który tworzy łącznik między budynkiem B i C, osiągnęła już stan surowy.

Wyłącznym biurem sprzedaży projektu Zamkowa Park jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate