Aktualności

Baltic Line, Baltic Porto – co nowego na placu budowy?

Baltic Line, Baltic Porto – co nowego na placu budowy?

Baltic Line oraz Baltic Porto to nowoczesne projekty apartamentowe realizowane w najbardziej zielonej części Gdańska – na Wyspie Sobieszewskiej. Zostały zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom osób poszukujących wytchnienia w nadmorskiej dzielnicy miasta jednak z dala od zatłoczonych kurortów. Nieruchomości z całą pewnością będą stanowić atrakcyjną formę lokowania kapitału zarówno dla osób chcących czerpać zyski z najmu krótkoterminowego jak i tych poszukujących swojego drugiego domu. Przewiduje się, że już na początku 2023 roku pierwsi właściciele odbiorą klucze do swoich apartamentów. Sprawdziliśmy więc jak przebiegają prace budowlane.

Baltic Line

Baltic Line to projekt, który od samego początku zachwycił naszych Klientów. Sąsiedztwo lasu a tym samym bezpośredniego przejścia na plażę, a także nowoczesna infrastruktura żeglarska w odległości ok. 200 m od inwestycji sprawiły, że Baltic Line spełnia oczekiwania szerokiej rzeszy Klientów. Aktualnie, w sprzedaży pozostaje jeszcze 10 apartamentów o atrakcyjnych inwestycyjnie powierzchniach od 27 m2 do 35 m2 (sprawdź dostępne lokale).

Postępy prac:

Pierwsze prace na terenie inwestycji rozpoczęły się z początkiem listopada 2021 roku. Aktualnie, zakończono już najbardziej czasochłonny etap realizacji projektu – prace ziemne. Na utworzonych wykopach powstały ławy fundamentowe. Przewiduje się, że w ciągu najbliższych tygodni ukończona zostanie trwająca budowa ścian fundamentowych w budynkach B1 i B2 oraz zasypki wewnętrzne, a tym samym prace budowlane wkroczą w II etap realizacji projektu.


Baltic Porto

Projekt Baltic Porto powstał z myślą o stworzeniu nadmorskiej enklawy ciszy i spokoju gdzie tereny zielone odegrają kluczową rolę. Poza naturalnie występującą na tym obszarze roślinnością, teren wypełnią krzewy oraz kwiaty przez co zamieni się on w mini park przyjazny dzieciom i dorosłym. Obiekt zyska również atrakcyjne pod kątem najmu części rekreacyjne: strefę saun oraz rowerownię. Sprzedaż apartamentów trwa – poznaj pełną ofertę lokali 1- i 2-pokojowych.

Postępy prac:

Prace budowlane, które rozpoczęły się na terenie inwestycji w październiku ubiegłego roku, przebiegają zgodnie z zakładanym harmonogramem. Wkroczyły one właśnie w III etap zaawansowania, którego ukończenie planowane jest na II połowę marca. W tym etapie, poza widocznymi już ścianami na poziomie +2 powstanie również strop na tej samej kondygnacji. Po zakończeniu III etapu, prace budowlane osiągną 35% zaawansowania realizacji projektu.


Strategicznym partnerem sprzedaży inwestycji Baltic Line i Baltic Porto jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate