Aktualności

Apartamenty Pratum – projekt w Mikołajkach, który trzeba znać! Aktualności z budowy + zdjęcia

Apartamenty Pratum – projekt w Mikołajkach, który trzeba znać! Aktualności z budowy + zdjęcia

Apartamenty Pratum powstające nad Jeziorem Tałty to kompleksowa propozycja dla osób, które poszukują nieruchomości pozwalającej łączyć wypoczynek na najwyższym poziomie z bliskością natury i infrastruktury żeglarskiej. Budowa pierwszego etapu projektu trwa. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z terenu inwestycji.

Mikołajki potocznie zwane stolicą Mazur co roku przyciągają rzesze urlopowiczów, którzy pokochali miejscowość za jej malownicze krajobrazy, ale również doskonale zorganizowaną infrastrukturę żeglarską, klimatyczne restauracje czy rozbudowaną ofertę atrakcji turystycznych. Powyższe względy zapewne przyczyniły się do tego, że apartamenty Pratum były tak bardzo wyczekiwanym projektem przez naszych Klientów.

Obiekt powstaje przy ul. Mrągowskiej, na terenie zapewniającym najpiękniejsze widoki na Jezioro Tałty. Infrastruktura wokół inwestcyji oferuje łatwy dostęp do najchętniej odwiedzanych miejsc w Mikołajkach – marin jachtowych (ok. 70 m), aqua parku (200 m) oraz licznych ścieżek pieszych i tras rowerowych. W kilka minut spacerem dotrzemy również do centrum miasta a także klimatycznych restauracji, w których skosztujemy mazurskich specjałów.

Pratum to jednak nie tylko dogodna lokalizacja. Projekt oferuje szeroki wybór apartamentów od 27-metrowych lokali typu studio do ponad 115-metrowych apartamentów typu penthouse (POZNAJ PEŁNĄ OFERĘ APARTAMENTÓW). Niewątpliwym atutem inwestycji jest również bogata oferta rekreacyjna, która powstanie już w I etapie projektu: strefa saun i jacuzzi, siłownia, mini sala kinowa czy bawialnia dla dzieci. Tu każdy znajdzie coś dla siebie!

Co nowego na placu budowy?

Tegoroczna zima okazała się być łaskawa. Pogoda pozwoliła na realizację prac i nie wywołała opóźnień. Działania w ramach drugiego etapu zaawansowania projektu związane z budową stropu nad halą garażową zostały pomyślnie zakończone. Kwiecień zapowiada się równie intensywnie. Aktualnie, trwają już końcowe prace nad wzniesieniem ścian I kondygnacji mieszkalnej. Planuje się, że strop nad tą kondygnacją zostanie utworzony do końca miesiąca. Do tego czasu powstanie również część ścian budynku na II kondygnacji mieszkalnej (ok. 20%) od strony południowej oraz większość ścian I kondygnacji. Oddanie obiektu zaplanowano na II/III Q 2023 r.

Sprawdź pełną ofertę apartamentów: https://marshallre.pl/pratum-mikolajki/

Strategicznym partnerem sprzedaży inwestycji Pratum jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate