Aktualności

Florina – projekt apartamentów w Łebie – relacja z placu budowy

Florina – projekt apartamentów w Łebie – relacja z placu budowy

Florina to najnowsza propozycja nadmorskich nieruchomości apartamentowych w ofercie Marshall Real Estate. Projekt łączy potrzebę posiadania własnego lokum w miejscowości atrakcyjnej turystycznie z możliwością uzyskania przychodu zapewniającego pokrycie kosztów utrzymania nieruchomości przez cały rok. Przedsprzedaż projektu trwa, a my sprawdziliśmy jak postępują prace na terenie inwestycji.

Inwestycja Florina powstaje we wschodniej części Łeby, przy ul. Nadmorskiej 22. Teren projektu jest oddalony o ok. 1 km od centrum nadmorskiego kurortu, który w sezonie letnim szczególnie tętni życiem. Odległość ta zapewnia jednocześnie łatwy dostęp do atrakcji miasta czy klimatycznych restauracji, a także możliwość wytchnienie z dala od zgiełku i tłumów turystów.
Będąc mieszkańcem kompleksu poczujemy bliskość natury – zagwarantuje to otoczenie Słowińskiego Parku Narodowego, sąsiedztwo Jeziora Sarbsko oraz odległość zaledwie 350 m od jednej z najpiękniejszych polskich plaż. Każdy, kto choć raz odwiedzi Florinę, z pewnością będzie chciał tutaj wrócić by ponownie poczuć jej wyjątkowy klimat.


Kompleks Florina niemal chowa się za gęstym, sosnowym lasem, a kameralna zabudowa (dwu- i trzy-piętrowa) wpisuje się w naturalne środowisko. Projekt obejmuje cztery budynki z windami, w których łącznie znajdować się będzie 129 apartamentów o powierzchni od 24 m2 do 68 m2 z przestronnymi balkonami i tarasami. Każdy z lokali będzie posiadał prywatne zewnętrzne miejsce parkingowe. Co istotne, w trosce o komfort właścicieli i gości, apartamenty będą oddawane wykończone pod klucz gotowe do zamieszkania czy najmu (więcej o projekcie).

Projekt powstanie w II etapach. Pierwszy z nich (aktualnie realizowany), zakłada budowę trzech budynków o ekspozycji południowo-północnej (A, B i C).  Najbardziej zaawansowane prace budowlane można zaobserwować w przypadku budynków A i B. Stopień ich realizacji szacuje się na ok. 45 %. Budynki osiągnęły już wysokość ostatniej, IV kondygnacji. W tym etapie, poza widocznymi ścianami na poziomie +3 powstanie również strop na tej samej kondygnacji. W przypadku budynku C, ukończono budowę stropu I kondygnacji, a stopień realizacji określa się na ok. 20 %. Przewiduje się, że już latem 2023 roku pierwsi właściciele będą mogli cieszyć się urokami Floriny i wypoczywać we własnych apartamentach.


Strategicznym partnerem sprzedaży inwestycji Florina jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate