Aktualności

Złoty Horyzont i Belle View – Bezobsługowe projekty apartamentowe w Szklarskiej Porębie 

Złoty Horyzont i Belle View – Bezobsługowe projekty apartamentowe w Szklarskiej Porębie 

Szklarska Poręba to miasteczko kojarzone z unikatowymi krajobrazami, malowniczo położonymi szlakami, a wśród inwestorów również z jednym z najdłuższych sezonów turystycznych w ciągu roku. Niedawno, oferta Marshall Real Estate wzbogaciła się o dwie nowe inwestycje w tym regionie. Poza urokliwym otoczeniem, Klientów z pewnością zachwyci wysoki standard powstających inwestycji oraz ich bezobsługowość.

Złoty Horyzont II – hotelowy standard apartamentów


Złoty Horyzont II
to kontynuacja już rozpoczętego projektu przy ul. Górnej w Szklarskiej Porębie. Powstający na wniesieniu obiekt, zachwyca widokami na szeroką panoramę gór, którą będzie można podziwiać nie tylko z okien apartamentów, ale także z ogólnodostępnego tarasu znajdującego się na dachu budynku. Projekt Złoty Horyzont przywodzi na myśl obiekty hotelowe. Wskazują na to metraże zaprojektowanych lokali: od 20 m2 do 42 m2, a także bogate udogodnienia. Na terenie inwestycji zaplanowano m.in.: restaurację z lobby barem, SPA, grotę solną, strefę saun, basen zewnętrzny i wewnętrzny czy siłownię. Każdy z apartamentów zostanie również wykończony i wyposażony w wysokim, 4-gwiazdkowym standardzie, tak by po odbiorze, Klient mógł od razu korzystać z uroków inwestycji. To co z pewnością odróżni obiekt od inwestycji hotelowych to możliwość wyboru modelu użytkowania własnego apartamentu. Nie spotkamy tutaj narzuconych umów z operatorem czy ograniczonych pobytów właścicielskich. W tej kwestii, to Klient podejmuje decyzję o tym, czy jego lokal ma posłużyć jako drugi dom, czy też generować przychody z najmu krótkoterminowego.  

Budowy apartamentowców są na pierwszym etapie realizacji. Aktualnie trwają prace związane z przygotowaniem gruntów. Ukończone prac planowane jest na III/IV Q 2023 roku.


Belle View – inwestycja na własnych zasadach


Drugą z powstających inwestycji jest apartamentowiec Belle View. To projekt oferujący nabywcom pełną swobodę w wyborze sposobu użytkowania. Bez narzuconych długoletnich umów najmu czy ograniczeń dotyczących pobytu. Nazwa inwestycji określa wyjątkowe widoki rozciągające się  z terenu działki. Z wyższych partii z pewnością można dotrzeć górę Szrenicę, od której działka jest oddalona o ok. 750 m. W pobliżu pozostają również inne atrakcje turystyczne regionu: Stacja Narciarska Pietkiewiczówka czy Karkonoski Park Narodowy. Od głównego deptaka miasta dzieli ją ok. 10 min drogi pieszo.

W Belle View zaprojektowano 117 apartamentów o powierzchni od 24 m2 do 93 m2. Każdy z nich może zostać wykończony i wyposażony – gotowy do zamieszkania czy najmu. Nieruchomość to jednak nie tylko apartamenty. W budynku głównym znajdą się również: reprezentacyjne lobby, część SPA w której skład wchodzą sauny suche, jacuzzi i przebieralnie, narciarnia oraz rowerowania, która w okresie letnim wykorzystywana będzie do możliwości pozostawienia wózków dziecięcych oraz bawialnia dla najmłodszych.

Dla inwestorów zainteresowanych zakupem nieruchomości w celach inwestycyjnych, przygotowano profesjonalną ofertę zarządzania apartamentem.


Partnerem sprzedaży inwestycji Belle View i Złoty Horyzont jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate