Aktualności

Cyrhla Villas – nowoczesna osada z góralską duszą – zdjęcia z inwestycji

Cyrhla Villas – nowoczesna osada z góralską duszą – zdjęcia z inwestycji

Cyrhla Villas to niezwykle malowniczo położona osada domów powstająca w najwyższych partiach Zakopanego. Komfortowo wyposażone lokale w klimatycznym, góralskim stylu, bogata oferta atrakcji na terenie obiektu a także profesjonalny operator sprawią, że wypoczywający w Cyrhli goście znajdą tutaj wszystko, czego będą potrzebować. Planuje się, że pierwsi odwiedzający zawitają do obiektu w III Q 2023 roku.

Osadę Cyrhla Villas stworzy 12 apartamentów ulokowanych w 6 domach tworzonych z naturalnego drewna tzw. „płazów”. Struktura nada wyjątkowy, podhalański charakter całej inwestycji. Każdy z lokali o powierzchni 110 m2 posiadać będzie ponad 40-metrowy, widokowy taras z własną gorącą banią. Dodatkowo, każdy z Klientów odbierze lokal w pełni wykończony i wyposażony – z dbałością o najdrobniejsze detale jak np. sztućce czy podgrzewacz do butów. Tak zaprojektowane powierzchnie z pewnością podniosą komfort dłuższych, rodzinnych pobytów i zostaną docenione przez przyszłych gości.

Nazwa projektu pochodzi od nazwy dzielnicy Zakopanego, w którym powstaje. Jest to najwyżej położony obszar na terenie miasta, który charakteryzuje się czystym, pozbawionym smogu powietrzem. Górski strumyk graniczący z działką, a także sosnowy gaj były inspiracją dla finalnej koncepcji projektu. W projekcie bowiem, istotną rolę odegrają części rekreacyjne znajdujące się na świeżym powietrzu przeznaczone do użytku dorosłych jak i dzieci. Zaplanowano powstanie m.in: placu zabaw, kalisteniki czy wiat piknikowych.

O komfort przyszłych gości zadba dedykowany operator odpowiedzialny za przygotowanie apartamentu do najmu dbając tym samym o czystość, utrzymanie prawidłowego stanu technicznego jak i samą obsługę gości. Odwiedzający osadę, będą mogli poznać najwyższe standardy wypoczynku i usług concierge. Przed pobytem, otrzymają możliwość skorzystania z usługi dostarczenia zakupów do apartamentu czy przygotowania do użytku gorącej bani.

Prace budowlane ruszyły na dobre!
Prace budowlane w inwestycji Cyrhla Villas rozpoczęły się w marcu 2022 roku. Najbardziej zaawansowany poziom ich realizacji można dostrzec w przypadku budynków nr. 6 i 3 – końca dobiega budowa ścian zewnętrznych pierwszej kondygnacji naziemnej. W budynkach o numerach 2 oraz 4  został ukończony poziom 0 wraz ze stropem na tej samej kondygnacji. W przypadku budynków 1 i 5, aktualnie realizowane są wykupy pod fundamenty. Poziom 0 zostanie osiągnięty do 15.06.22 roku.

Wyłącznym partnerem sprzedaży inwestycji Cyrhla Villas jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate