Aktualności

Wyspa Sobieszewska – fotorelacja z budowy Baltic Line oraz Baltic Porto

Wyspa Sobieszewska – fotorelacja z budowy Baltic Line oraz Baltic Porto

Szerokie, niezatłoczone plaże pełne bursztynów, lasy i rezerwaty przyrody w połączeniu z infrastrukturą żeglarską i rowerową tworzą nadmorską enklawę jaką jest Wyspa Sobieszewska. To właśnie tutaj, z końcem 2021 roku rozpoczęto realizację dwóch inwestycji apartamentowych – Baltic Line oraz Baltic Porto.

Baltic Line – połączenie lasu, wody i żeglarskiego klimatu

Baltic Line to przede wszystkim doskonała lokalizacja. Sąsiedztwo lasu a tym samym bezpośredniego przejścia na plażę, a także nowoczesna infrastruktura żeglarska w odległości ok. 200 m od inwestycji sprawiły, że Baltic Line od samego początku zachwycił naszych Klientów. Do każdego lokalu przynależy ogródek, loggia lub taras, które pozwalają na podziwianie otaczającej natury. W sprzedaży pozostają apartamenty o powierzchniach atrakcyjnych inwestycyjnie – poznaj pełną ofertę lokali 1 i 2-pokojowe.

Postępy prac:

Pierwsze prace na terenie inwestycji rozpoczęły się z początkiem listopada 2021 roku. Aktualnie, w realizacji pozostaje III etap budowy, który zakłada powstanie ścian poziomu III bez ścianek działowych, a także stropu na tym samym poziomie w budynkach B2 i B3. W przypadku budynków B1 i B2 w tym etapie, powstaną także ściany zewnętrzne IV kondygnacji naziemnej a w budynku B1 również strop. Na placu budowy rozpocznie się również montaż stolarki PVC bez osprzętu – dotyczy to budynków B1 i B2. Przewiduje się, że zakończenie prac realizowanych w etapie III nastąpi do 9 czerwca 2022, co będzie stanowić 31% całości inwestycji.

Baltic Porto – miejsce, w którym można wypocząć

Baltic Porto to projekt adresowany do osób poszukujących miejsca, które pozwoli na wypoczynek w ciszy, spokoju, niemal na łonie natury. Nie bez znaczenie pozostaje jego odległość od morza, która nie wymaga używania samochodu by przemieścić się na pobliską plażę, a sam spacer nie powinien zająć więcej niż 15 minut.  Tę zieloną enklawę jaką będzie stanowi Baltic Porto dopełnią krzewy oraz kwiaty tworząc mini park przyjazny dzieciom i dorosłym. Obiekt zyska również atrakcyjne pod kątem najmu części rekreacyjne: strefę saun oraz rowerownię. Sprzedaż apartamentów trwa – poznaj pełną ofertę lokali 1- i 2-pokojowych.

Postępy prac:

Prace budowlane rozpoczęły się w październiku ubiegłego roku. W maju, wkroczyły one w V etap zaawansowania, który obejmuje prace zewnętrze takie jak: budowę dachu (paroizolacja, izolacja termiczna bez izolacji wierzchniej przeciwwodnej) oraz wykonanie elewacji budynku na ścianie południowej oraz zachodniej. Wewnątrz budynku zostanie wykonana instalacja elektryczna na poziomie +2 oraz wentylacja na poziomie 0, +1 i +2. Po zakończeniu etapu V, stopień zaawansowania budowy będzie można oszacować na poziomie 60%.

Wyłącznym partnerem sprzedaży inwestycji Baltic Line i Baltic Porto jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate