Aktualności

Sol Marina etap II – aktualności z placu budowy

Sol Marina etap II – aktualności z placu budowy

Sol Marina to coś więcej niż apartamenty. Oferując najwyższy standard wypoczynku, unikatowy koncept zaprasza nas do świata żeglarstwa. To co wyróżnia inwestycje to przede wszystkim prywatna marina jachtowa z własnym kapitanatem. Pobyt w apartamentach Sol Marina ubogacą liczne eventy żeglarskie, a po długim rejsie relaks będzie można odnaleźć w zaprojektowanej strefie SPA & Wellness. Właściciele apartamentów powstałych w pierwszym etapie już teraz mogą cieszyć się pobytem na terenie kompleksu. Kolejne lokale są w realizacji. Przedstawiamy fotorelacją z terenu budowy.

Sol Marina II jest kontynuacją oddanej do użytku w ubiegłym roku pierwszej części projektu. W drugim, realizowanym właśnie etapie zaplanowano powstanie:

  • 15 kameralnych budynków a w nich 127 apartamentów,
  • prywatnej mariny mogącej pomieścić 48 jachtów lub łodzi motorowych,
  • parkingów naziemnych,
  • w pełni wyposażonego nabrzeża

Równocześnie, na terenie kompleksu trwa budowa Grano Marina Hotel. Ten 4-gwiazdkowy obiekt zapewni mieszkańcom oraz ich gościom pełen dostęp do saun, basenów, salonu klubowego czy bogatej oferty gastronomicznej. Będzie również już trzecim hotelem działającym pod marką Grano w Trójmieście i okolicach. 

Jak przebiegają prace?

Na zdjęciach wykonanych z lotu ptaka można zaobserwować dokładne rozmieszczenie apartamentowców oraz zarys wewnętrznej mariny. Największy stopień zaawansowania prac można zauważamy w przypadku lokali w pierwszej linii brzegowej. Wszystkie osiągnęły już poziom II kondygnacji, a na jednym z nich utworzono nawet strop poziomu +2. Aktualnie, realizowany jest III etap inwestycji. Zakłada się, że do końca czerwca br. powstaną:

 • stropy nad pierwszymi kondygnacjami – dotyczy budynków B1-B5,

 • stropy nad poziomem 0 – dotyczy budynków B10-B15,

 • płyty fundamentowe – dotyczy budynków B6-B9.

Wokół wewnętrznej mariny powstanie ścianka szczelna oraz kotwienie (bez oczepu). Po zakończeniu III etapu budowy, realizację projektu będzie można ocenić na 36%.


Rekordowa transakcja!
W ubiegłym tygodniu firma Marshall Real Estate sprzedała kolejny, ponad 80-metrowy 2-poziomowy apartament w pierwszej linii brzegowej z miejscem do cumowania jachtu.Transakcja opiewała na zawrotną kwotę niemal 3,28 mln zł!

Więcej o projekcie: https://marshallre.pl/sol-marina-II/ 

Partnerem sprzedaży inwestycji Sol Marina II jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

 

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate