Aktualności

Zamkowa Park – prace budowlane w Węgorzewie idą pełną parą!

Zamkowa Park – prace budowlane w Węgorzewie idą pełną parą!

Zamkowa Park w Węgorzewie to projekt, który wyróżnia się minimalistyczną architekturą, eleganckim stylem i nowoczesnymi rozwiązaniami. Dodając do tego otoczenie infrastruktury żeglarskiej i bliskość różnorodnych usług, otrzymamy konkurencyjny obiekt typu second home. Budowa inwestycji Zamkowa Park realizowana jest w II etapach. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją i szczegółami dotyczącymi realizacji projektu.

Etap I: Budynek „A”

Realizacja I etapu inwestycji rozpoczęła się pod koniec 2020 roku. W tym etapie, zaplanowano powstanie pierwszego z trzech apartamentowców oraz hali garażowej. W ostatnich tygodniach na terenie obiektu trwały prace wykończeniowe i dekoracyjne części wspólnych w tym np. montaż oświetlenia.

Wokół budynku utworzono nasadzenia, a w przeciągu kilku kolejnych dni zostaną rozwinięte gotowe trawniki. Trwają pierwsze odbiory apartamentów.

Etap II: Budynek „B” i „C”

Na zewnętrznych ścianach budynku „B” powstaje elewacja. Prace te potrwają do końca czerwca. Do tego czasu dach zostanie pokryty blachodachówką. Kolejne prace na zewnątrz skupią się na montażu panoramicznych okien. Do końca wakacji planuje się wykonanie prac elektrycznych, hydraulicznych oraz tynków. Na jesień, działania skupią się na pracach wykończeniowych w tym ułożeniu posadzek.

W budynku „C” trwa murowanie I piętra. Planuje się, że bryła całego budynku powstanie do końca września 2022 roku. Na jesień zostaną zamontowane okna, a także powstanie elewacja.

Co w sprzedaży?

Zakończono sprzedaż I etapu inwestycji (budynek „A”), a pierwsi Właściciele odbierają swoje apartamenty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych lokali z przestronnymi tarasami (nawet do 70 m2) w budynku „B”. Zakończenie realizacji II etapu zaplanowano na 4Q 2022.

Budynek B:

  • 15 przestronnych apartamentów o zróżnicowanej powierzchni (od 32 m2 do 101 m2),
  • tarasy nawet do 70 m2,
  • lokale sprzedawane z komórkami lokatorskimi,
  • miejsca parkingowe w hali garażowej,
  • doskonale zagospodarowane części wspólne: dodatkowe miejsca parkingowe dla gościplac zabaw dla najmłodszych, dużo zieleni,
  • przeszklenia, nowoczesny design,
  • cena od 8050 zł brutto/m2


Wyłącznym biurem sprzedaży projektu Zamkowa Park jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate