Aktualności

Apartamenty Pratum – zobacz jak powstaje nowoczesny obiekt w Mikołajkach

Apartamenty Pratum – zobacz jak powstaje nowoczesny obiekt w Mikołajkach

W sąsiedztwie marin jachtowych, mazurskich lasów, niekończących się ścieżek pieszych i tras rowerowych powstaje nowoczesny projekt apartamentowy Pratum. Jakie atrakcje czekają na przyszłych mieszkańców i ich gości? Jakiego rodzaju apartamenty oferuje obiekt? I jak postępują prace budowlane?

Apartamenty Pratum powstają nad Jeziorem Tałty w Mikołajkach. To kompleksowa propozycja dla osób, które poszukują nieruchomości pozwalającej łączyć wypoczynek na najwyższym poziomie z bliskością natury i infrastruktury żeglarskiej.

Kompleks Pratum zaoferuje swoim gościom bogatą ofertę rekreacyjną, która z pewnością wpłynie na komfort ich pobytu. Powstanie strefy SPA & Wellness będzie również czymś, co przyciągnie do obiektu gości zainteresowanych wypoczynkiem poza standardowym tzw. wysokim sezonem. Już w pierwszym (realizowanym właśnie) etapie zaprojektowano:

  • strefę saun i jacuzzi,
  • siłownię,
  • salę kinową,
  • pokój zabaw dla dzieci.

*wstępna koncepcja projektu strefy wspólnej w budynku B, lokal 1U

Apartamenty Pratum – sprzedaż trwa!

W inwestycji Pratum zaplanowano powstanie szerokiej gamy apartamentów, tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Klienci posiadają szeroki wybór miedzy apartamentami typu studio o powierzchni ok. 27-metrów do ponad 115-metrowych apartamentów typu penthouse (POZNAJ PEŁNĄ OFERTĘ APARTAMENTÓW). Apartamenty skierowane w kierunku północno-wschodnim będą posiadać zachwycający widok na Jezioro Tałty. Niewątpliwym atutem inwestycji będą również „zielone dachy”, które pozwolą na stworzenie dodatkowej przestrzeni rekreacyjnej z widokiem na panoramę Mikołajek.

Budynek B w realizacji

Działania w ramach czwartego etapu zaawansowania projektu związane z budową stropu nad poziomem +1 zostały pomyślnie zakończone. Okres wakacyjny zapowiada się równie intensywnie. Aktualnie, trwają już końcowe prace nad wzniesieniem konstrukcji ścian kondygnacji +2 (trzecia kondygnacja mieszkalna). Planuje się, że strop nad tą kondygnacją zostanie utworzony w pierwszej połowie lipca. Do tego czasu powstanie również instalacja wodno-kanalizacyjna, C.O. i gazowa na kondygnacjach -1 i 0 (pierwsza i druga kondygnacja mieszkalna).

 

Sprawdź pełną ofertę apartamentów: https://marshallre.pl/pratum-mikolajki/

Strategicznym partnerem sprzedaży inwestycji Pratum jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate