Aktualności

Florina – Łeba – inwestycja w sercu nadmorskiego kurortu – zdjęcia z budowy

Florina – Łeba – inwestycja w sercu nadmorskiego kurortu – zdjęcia z budowy

Inwestycja apartamentowa Florina powstaje we wschodniej części Łeby, przy ul. Nadmorskiej 22. Kompleks niemal chowa się za gęstym, sosnowym lasem, przez który przechodząc dotrzemy do piaszczystej plaży już w 5 minut. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi zdjęciami z terenu budowy obiektu.

Postęp prac budowlanych

Inwestycja Florina realizowana będzie w II etapach. Pierwszy z nich (aktualnie w budowie), zakłada powstanie trzech budynków o ekspozycji południowej (A, B i C).  Najbardziej zaawansowane prace budowlane można zaobserwować
w przypadku budynków A i B. Stopień ich realizacji szacuje się na ok. 70 %. Budynki osiągnęły już wysokość ostatniej, IV kondygnacji, na której ukończono również budowę stropu.  Dodatkowo, w budynku B rozpoczęto montaż okien. W przypadku budynku C, trwa budowa ścian zewnętrznych II kondygnacji, a stopień realizacji określa się na ok. 40%. Przewiduje się, że już latem 2023 roku pierwsi właściciele będą mogli cieszyć się urokami Floriny i wypoczywać we własnych apartamentach.


O inwestycji

Projekt Florina zakłada powstanie czterech budynków z windami, w których docelowo znajdzie się 129 apartamentów o powierzchni od 24 m2 do 68 m2. Do każdego z apartamentów przynależy balkon. Właściciele apartamentów II-poziomowych będą mogli podziwiać okolicę z przestronnych tarasów znajdujących się  na ostatnie kondygnacji. Każdy z lokali będzie posiadał prywatne zewnętrzne miejsce parkingowe. Co istotne, w trosce o komfort właścicieli i gości, apartamenty będą oddawane wykończone pod klucz gotowe do zamieszkania czy najmu (więcej o projekcie).


Miejsce, w którym można wypocząć

Łeba to jedno z najchętniej wybieranych destynacji na wypoczynek nad polskim morzem. Jej urokliwe położenie, sprzyjający mikroklimat oraz szereg całorocznych atrakcji sprawiają, że miasto zyskało przydomek „Perły Bałtyku”. Więcej o walorach Łeby można przeczytać tutaj: miejsca w Łebie, które warto odwiedzić

Działka jest oddalona o ok. 1 km od centrum nadmorskiego kurortu. Odległość ta zapewnia jednocześnie łatwy dostęp do atrakcji miasta czy klimatycznych restauracji, a także możliwość wytchnienie z dala od zgiełku i tłumów turystów. Odległość od jednej z najpiękniejszych polskich plaż to zaledwie ok. 350 m. 

Wyłącznym partnerem sprzedaży inwestycji Florina jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate