Aktualności

Sol Marina – świat żagli na wyciągnięcie ręki – zdjęcia z terenu inwestycji

Sol Marina – świat żagli na wyciągnięcie ręki – zdjęcia z terenu inwestycji

Sol Marina zaprasza do świata jachtów! Przybywający na teren obiektu goście mogą poczuć niezwykły klimat projektu obserwując prace wykonane w ramach już zrealizowanego, I etapu. Aktualnie, powstaje II etap inwestycji, którego zakończenie planowane jest na III kw. przyszłego roku. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z terenu budowy.

Jak postępują prace na terenie budowy II etapu inwestycji?

Prace ruszyły na dobre! Ich największe zaawansowanie można dostrzec w przypadku lokali w pierwszej linii brzegowej. Wszystkie osiągnęły już poziom III, najwyższej kondygnacji, na której powstają ściany działowe. Aktualnie, prace weszły w V fazę realizacji. Zakłada się, że do pierwszej połowy sierpnia br. powstaną:

  • paroizolacja na dachach – dotyczy budynków B1-B5 oraz B10-B15,
  • stolarka okienna bez akcesoriów (tj.bez klamek , nawiewników, osłonek) – dotyczy budynków B1-B5 oraz B10-B15,
  • ściany działowe wewnątrzlokalowe (z wyłączeniem szachtów) – dotyczy budynków B1-B5 oraz B10-B15


Po zakończeniu V-tej, realizowanej właśnie fazy projektu, realizację inwestycji będzie można ocenić na 58%.


Sprzedaż II etapu inwestycji trwa!

Sol Marina II będzie spójną kontynuacją pierwszego etapu projektu, oddanego do użytkowania latem 2021 roku. Sercem drugiego etapu ponownie stanie się wewnętrzna marina, wokół której znajdzie się piętnaście bardzo kameralnych, 2- i 3-kondygnacyjnych budynków. Kompleksowość usług na terenie obiektu zagwarantuje powstający, 4* hotel funkcjonujący pod marką Grano, zapewniający usługi SPA & Wellness oraz bogate zaplecze gastronomiczne.


Oferując najwyższy standard wypoczynku, unikatowy koncept zaprasza nas do świata żeglarstwa. To co wyróżnia inwestycje to przede wszystkim prywatna marina jachtowa z własnym kapitanatem. Sama marina to jednak nie wszystko. Projekt powstający pod okiem Mateusza Kusznierewicza, zapewni dostęp do całego zaplecza technicznego związanego z profesjonalną obsługą jachtów jak również solidną dawkę branżowej wiedzy przekazywanej w czasie licznych eventów żeglarskich.

 O żeglarstwie na terenie inwestycji przypomina dosłownie wszystko. W klimat jachtów, Goście wprowadzani są już od momentu wejścia do budynków. To prawdziwa perełka wśród nieruchomości premium.


Partnerem sprzedaży inwestycji Sol Marina II jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate