Aktualności

Belle View Szklarska Poręba – aktualności z placu budowy

Belle View Szklarska Poręba – aktualności z placu budowy

Apartamenty Belle View to inwestycja powstająca w samym centrum Szklarskiej Poręby z przepięknym widokiem na majestatyczną Szrenicę oraz Góry Izerskie. To propozycja dla tych, którzy poszukują projektu reprezentującego najwyższy komfort pobytu oraz zapewniającego najważniejsze atrakcje miasta na wyciągnięcie ręki. Budowa apartamentowca już trwa. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Jak postępują prace na terenie inwestycji?

Prace budowlane idą pełną parą! Aktualnie, trwa realizacja etapu I, w ramach którego podłączone zostaną: sieci zewnętrzne instalacji kanalizacyjnej i sanitarnej oraz wodociągowej bez odbioru z gestorem. Zrealizowane wykopy pozwoliły na rozpoczęcie budowy fundamentów (bez izolacji). Zakończenie prac budowlanych przewiduje się na III Q 2023 rok.


W skrócie o projekcie

Lokalizacja

Wyjątkowa, a zarazem pożądana lokalizacja Apartamentów Belle View zapewnia doskonałe nasłonecznienie, a ustronne położenie budynku gwarantuje wypoczynek w otoczeniu zieleni. Projekt powstający przy ul. Słonecznej w Szklarskiej Porębie to dostęp do największych atrakcji regonu pozostających na wyciągnięcie ręki!

  • 10 min (pieszo) – miejski deptak,
  • 550 m – Stacja Narciarska Pietkiewiczówka,
  • 750 m – Ski Arena Szrenica.

Majestatyczne pejzaże, które dominują nad lokalizacją Belle View są jedyne w tej części Marysina.

Hotelowe udogodnienia

Inwestycja Belle View to nie tylko fantastyczny projekt apartamentowy, ale również doskonale przemyślane rozwiązania hotelowe, do których dostęp otrzymają Właściciele lokali.

  • reprezentacyjne lobby,
  • część SPA w którą wchodzą sauny suche, jacuzzi i przebieralnie,
  • narciarnia oraz rowerownia, która w okresie letnim wykorzystywana będzie do możliwości pozostawienia wózków dziecięcych dla rodzin z dziećmi,
  • bawialnia dla najmłodszych.

Brak systemu CONDO

Apartamenty Belle View oferują zakup nieruchomości na własność – nie w systemie CONDO. Dla inwestycji został przygotowany operator, który na życzenie Właścicieli będzie mógł zająć się profesjonalną obsługą najmu. Najem będzie jedną z opcji, nie oferujemy odgórnie narzuconych, wieloletnich umów a każdy z Właścicieli w dowolny sposób będzie mógł korzystać z Apartamentu bez ograniczeń.

Strategicznym partnerem sprzedaży inwestycji Belle View jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate