Aktualności

Cyrhla Villas – Zakopane – 50% realizacji prac za nami!

Cyrhla Villas – Zakopane – 50% realizacji prac za nami!

Butikowa osada apartamentów Cyrhla Villas powstaje w najwyżej położonej dzielnicy Zakopanego – Cyrhla. Pozbawiony smogu i tłumów turystów obszar, przyciąga tych, którzy pragną wypocząć ciesząc się bliskością natury. Zapierające dech widoki, zieleń lasów i szum górskiego potoku w połączeniu z wysokim standardem nieruchomości i urozmaiconą ofertą rekreacyjną stworzy miejsce, do którego będzie chciało się wracać! Budowa apartamentów inwestycyjnych trwa. Zapraszamy do obejrzenie zdjęć i filmu z placu budowy.

Założenia projektu

W pierwszym etapie, koncept zakłada powstanie 12 apartamentów ulokowanych w 6, murowanych domach z elementami naturalnego drewna. Struktura nada wyjątkowy, podhalański charakter całej inwestycji.

  • Każdy z lokali o powierzchni 110 m2 posiadać będzie ponad 40-metrowy, widokowy taras z własną gorącą banią.
  • Każdy z Klientów odbierze lokal w pełni wykończony i wyposażony – z dbałością o najdrobniejsze detale jak np. sztućce czy podgrzewacz do butów. Tak zaprojektowane powierzchnie z pewnością podniosą komfort dłuższych, rodzinnych pobytów i zostaną docenione przez przyszłych gości.
  • 16 000 m2 terenów zielonych zostanie w pełni zagospodarowane! Tarasy do praktykowania jogi nad potokiem, SPA, alpakarnia, kalistenika, domki na drzewach i plaża to tylko część rozrywek, które będą czekać na przyszłych gości. Kolejne etapy projektu przewidują powstanie strefy gastronomicznej.

Cyrhla Villas jako rozwiązanie inwestycyjne

O komfort przyszłych gości zadba dedykowany operator odpowiedzialny za przygotowanie apartamentu do najmu. Zatroszczy się o czystość, utrzymanie prawidłowego stanu technicznego jak i samą obsługę gości. Odwiedzający osadę, będą mogli poznać najwyższe standardy wypoczynku i usług concierge. Przed pobytem, otrzymają możliwość skorzystania z usługi dostarczenia zakupów do apartamentu czy przygotowania do użytku gorącej bani.

Jak postępują prace?

Apartamenty realizowane są w technologii murowanej, wg koncepcji uznanego biura architektonicznego z zachowaniem więzi z tradycyjną architekturą Podhala. Prace budowlane rozpoczęły się w marcu 2022 roku. Najbardziej zaawansowany poziom ich realizacji można dostrzec w przypadku budynków nr. 3, 4 oraz 6 – aktualnie powstają konstrukcje dachów. W budynku nr. 2 rozpoczęto wznoszenie ścian zewnętrznych na II kondygnacji naziemnej. W budynkach o numerach 1 oraz 5  został ukończony strop na kondygnacji 0 oraz rozpoczęto budowę ścian zewnętrznych na poziomie 1. Ocenia się, że wykonano już 50% prac zaplanowanych w I etapie inwestycji.

Strategicznym partnerem sprzedaży inwestycji Cyrhla Villas jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate