Aktualności

Projekt apartamentów w Kościelisku z oferty Marshall RE z pozwoleniem na użytkowanie

Projekt apartamentów w Kościelisku z oferty Marshall RE z pozwoleniem na użytkowanie

Projekt Enklawa Polany, który trafił do sprzedaży pod koniec 2020 r., podpił serca Klientów zachwycając przede wszystkim majestatycznym widokiem na Giewont, przemyślaną koncepcją i bezobsługowością. W najbliższych miesiącach, Enklawa Polany otworzy się na Gości. Dziś, pokazujemy już zrealizowany projekt zachęcając do obejrzenia zdjęć i filmu z terenu inwestycji.

Enklawa Polany to projekt, który przez część Klientów wybierany był jako drugi dom – wymarzone miejsce zarówno na rodzinny odpoczynek, jak i samotny relaks. Inni, w jego lokalizacji, udogodnieniach i funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentach dostrzegli potencjał na generowanie zysku pochodzącego z najmu krótkoterminowego.

Właściciele apartamentów odebrali klucze do swoich lokali

Aranżacje apartamentów rozpoczęły się na dobre! Tutaj, z pomocą przyszła firma Loft Affair, która wspiera właścicieli w funkcjonalnym zaprojektowaniu i wykończeniu lokali. Klienci, którzy zdecydowali się na samodzielną aranżacje przestrzeni, również przystępują do pierwszych prac.
 

Co czyni projekt wyjątkowym?

  • ponad 1 ha terenu inwestycji sąsiadującego z Tatrzańskim Parkiem Narodowym,
  • 8 budynków apartamentowych z widokiem na zachwycającą panoramę Tatr (w tym bezpośrednio na Giewont),
  • 78 apartamentów o powierzchniach atrakcyjnych inwestycyjnie – już od 25 m2,
  • bogata strefa usługowo-rekreacyjna z recepcją, narciarnią, strefą SPA, siłownią oraz restauracją. Najmłodsi znajdą tu plac zabaw, stawy rekreacyjne oraz przestronne tereny zielone.

Pierwsze akty przeniesienia własności planowane są jeszcze na sierpień br.

Strategicznym partnerem sprzedaży I etapu inwestycji Enklawa Polany była firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate