Aktualności

Apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej – 70% prac za nami

Apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej – 70% prac za nami

Już na przełomie roku planowane jest zakończenie prac budowlanych związanych z realizacją inwestycji Baltic Line oraz Baltic Porto na Wyspie Sobieszewskiej. W obu projektach postawiono na funkcjonalnie zaprojektowane przestrzenie, atrakcyjne położenie i interesujące koncepcje. Dzięki temu, Klienci odnaleźli w nich nie tylko swój nadmorski azyl, ale również sposób na generowanie zysków z najmu krótkoterminowego. Przedstawiamy postępy prac.

Co nowego na terenach inwestycji?

Baltic Line: Aktualnie, realizowany jest już V etap budowy. W budynku B3 tworzona jest konstrukcja dachu wraz z izolacją i pokryciem. W przypadku budynków B1 i B2 prace skupiają się na elewacji: wyklejeniu styropianu bez warstwy zbrojącej i obróbek blacharskich. Wewnątrz budynków powstają instalacje elektryczne na poziomie +2, instalacje wodno-kanalizacyjne podposadzkowe na poziomie +1 i +2 oraz tynki na poziomie 0 i +1. W tym etapie, zostaną utworzone także drogi wewnętrzne na terenie działki.  Po zakończeniu prac, realizacja projektu będzie stanowić 69% całości przedsięwzięcia.


Baltic Porto:
 76% realizacji projektu za nami! W VII, realizowanym właśnie etapie, elewacja północna i wschodnia zostanie uzupełniona o balustrady. Wokół budynku, nałożona zostanie nawierzchnia dróg i chodników. Zgodnie z założeniami, wczesną jesienią, projekt osiągnie poziom 90% realizacji.


Wyłącznym partnerem sprzedaży inwestycji Baltic Line i Baltic Porto jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate