Aktualności

Apartamenty przy Wielkiej Krokwi w Zakopanem – budowa dobiega końca

Apartamenty przy Wielkiej Krokwi w Zakopanem – budowa dobiega końca

Budowa apartamentów premium w pobliżu Wielkiej Krokwi w Zakopanem, która rozpoczęła się w maju 2021 roku zmierza ku końcowi. Za realizację projektu odpowiada firma STRABAG będąca Generalnym Wykonawcą inwestycji. Zwierzyniecka Residence, bo tak nazywa się kompleks, już na początku 2023 roku zachwyci swoich mieszkańców jakością wykonania, ofertą rekreacyjną oraz wyjątkowo atrakcyjną lokalizacją. Przedstawiamy najnowsze zdjęcia z terenu inwestycji.

Kilka słów o projekcie..

Mocną stroną projektu apartamentów Zwierzyniecka Residence jest jego atrakcyjne położenie: zaledwie 600 m od skoczni narciarskiej Wielka Krokiew, w cichej, willowej dzielnicy, tuż przy ul. Zwierzynieckiej.

Ten niezwykle kameralny projekt składa się z dwóch, zaledwie 4-kondygnacyjnych budynków oraz zewnętrznej strefy SPA. Został zaprojektowany tak, by dawać wytchnienie w tętniącym życiem górskim kurorcie. Swoje miejsce znajdą tu osoby szukające w górach drugiego domu jak ci, którzy oczekują dodatkowego źródła dochodu z najmu krótkoterminowego.

Informacje z placu budowy

Budowa obiektu rozpoczęła się na początku maja 2021 r. Wewnątrz obu budynków gotowe są już szyby dźwigów osobowych oraz schody. W najbliższym czasie prace budowlane będą skupiać się na wykonaniu instalacji wewnętrznych (m.in. elektrycznych, wod-kan), pracach wykończeniowych w apartamentach oraz instalacji wind. W budynkach, rozpocznie się malowanie ścian oraz montaż elementów dekoracyjnych. Na zewnątrz apartamentowców, rozpoczną się prace przygotowawcze pod nawierzchnię drogi wewnętrznej oraz miejsc parkingowych a także realizacja aranżacji zieleni i nasadzeń.

Termin zakończenia realizacji projektu przewiduje się na przełom 2022/2023 roku.

Wyłącznym biurem sprzedaży projektu Zwierzyniecka Residence była firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate