Aktualności

Nadmorska Florina Łeba – postępy prac budowlanych oraz nowe możliwości aranżacji wnętrz

Nadmorska Florina Łeba – postępy prac budowlanych oraz nowe możliwości aranżacji wnętrz

Zaledwie 5 min od jednej z najpiękniejszych polskich plaż, w sąsiedztwie Jeziora Sarbsko powstaje projekt Florina w Łebie. Apartamenty zyskały właśnie zupełnie nowe możliwości aranżacyjne, które z całą pewnością wpłyną one na komfort wypoczynku mieszkańców i ich gości. Więcej szczegółów w artykule…

Kilka słów o inwestycji

Inwestycja Florina powstaje we wschodniej części Łeby, przy ul. Nadmorskiej 22. Teren projektu jest oddalony o ok. 1 km od centrum nadmorskiego kurortu, który w sezonie letnim szczególnie tętni życiem.

Projekt zakłada powstanie 129 apartamentów o powierzchni od 24 m2 do 68 m2. Do każdego z apartamentów przynależy balkon. Na dwóch ostatnich kondygnacjach każdego budynku znajdą się przestronne, II-poziomowe apartamenty. Każdy z lokali będzie posiadał prywatne, zewnętrzne miejsce parkingowe.

Zupełnie nowe możliwości aranżacji

Apartamenty na każdej kondygnacji zostały zaprojektowane jako otwarta przestrzeń z możliwością aranżacji przez właściciela . Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, przygotowane zostały wizualizacje ukazujące propozycje wydzielenia dodatkowej przestrzeni (np. sypialni). Klient zakupujący apartament o powierzchni od ok. 35 m2 będzie mógł wydzielić dodatkowe pomieszczenie (np. z przeznaczeniem na część sypialnianą). Pozwoli to na komfortowe użytkowanie apartamentu przez większą liczbę osób (np. rodziny z dziećmi) czy zwiększenie przychodów pochodzących z najmu. Efekt wydzielenia uzyskiwany zostanie dzięki nowoczesnym, loftowym przeszkleniom.


Realizacja prac

Inwestycja powstaje w II etapach. Pierwszy z nich, zakłada realizację trzech budynków o ekspozycji południowej (A, B i C). Zakończenie planowane jest na I Q 2023 roku. Co istotne, w trosce o komfort właścicieli i gości, apartamenty będą oddawane już wykończone. Najbardziej zaawansowane prace budowlane można zaobserwować w przypadku budynków A i B. Oba budynki osiągnęły już wysokość IV kondygnacji, w których  trwa montaż okien. W przypadku budynku C, ukończono budowę ostatniej kondygnacji, a stopień realizacji określa się na ok. 50 %. 

Budowa II etapu – budynku D o układzie zachodnim, również została rozpoczęta. Aktualnie, trwa budowa fundamentów. Planowane zakończenie prac przewiduje się na IV Q 2023 roku.


Strategicznym partnerem sprzedaży inwestycji Florina jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate