Aktualności

Sprawdź jak powstaje inwestycja w Zakopanem – Cyrhla Villas

Sprawdź jak powstaje inwestycja w Zakopanem – Cyrhla Villas

Pozbawiona smogu i tłumów turystów dzielnica Cyrhla w Zakopanem, przyciąga osoby, które pragną wypocząć ciesząc się bliskością natury. To właśnie tutaj, powstaje malowniczo położona, butikowa osada Cyrhla Villas. W I etapie inwestycji zaprojektowano 12 przestronnych apartamentów oraz bogatą infrastrukturę rekreacyjną powstająca na obszarze terenów zielonych. Projekt będzie nie tylko atrakcyjnym miejscem pod kątem pobytów własnych, ale również propozycją nieszablonowego rozwiązania inwestycyjnego.

Na terenie inwestycji dzieje się naprawdę dużo!

Apartamenty realizowane są w technologii murowanej z zachowaniem więzi z tradycyjną architekturą Podhala. Wszystkie elementy zostały wykonane z naturalnego drewna, aby obiekt zyskał niepowtarzalny, górski charakter.

Prace budowlane rozpoczęły się w marcu 2022 roku. Najbardziej zaawansowany poziom ich realizacji można dostrzec w przypadku budynku nr. 4, którego ściany zewnętrzne są pokrywane ozdobnym drewnem. Wykonana została również pokrywa dachowa. Pozostałe budynki są na podobnym stopniu zaawansowania: trwa okablowywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz ruraż instalacji sanitarnych (wodkan CO). Wykonano już 90% prac elewacyjnych oraz tynków wewnętrznych poza okładzinami drewnianymi ścian i podkładów pod posadzki. Stopień zaawansowania prac całej inwestycji ocenia się na ok. 75%.


Kilka słów o projekcie

  • I etap inwestycji oferuje przestronne i bardzo komfortowe apartamenty idealne na dłuższy wypoczynek dla rodzin z dziećmi czy grupy przyjaciół. Każdy z lokali o powierzchni ok. 110 m2 będzie posiadał ponad 40-metrowy, widokowy taras z własną gorącą banią.
  • Każdy z Klientów odbierze lokal w pełni wykończony i wyposażony – z dbałością o najdrobniejsze detale jak np. sztućce czy podgrzewacz do butów. Tak zaprojektowane powierzchnie z pewnością podniosą komfort dłuższych pobytów i zostaną docenione przez przyszłych gości.

  • 16 000 m2 terenów zielonych zostanie w pełni zagospodarowane! Tarasy do praktykowania jogi nad potokiem, SPA, alpakarnia, kalistenika, domki na drzewach i plaża to tylko część rozrywek, które będą czekać na przyszłych gości. Kolejne etapy projektu przewidują powstanie strefy gastronomicznej.

 


Zakończenie prac nad I etapem inwestycji planowane jest na I Q 2023 roku.

Partnerem sprzedaży inwestycji Cyrhla Villas jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate