Aktualności

Warszawski Salon Jachtowy Boat Show – fotorelacja wystawcy Marshall Real Estate

Warszawski Salon Jachtowy Boat Show – fotorelacja wystawcy Marshall Real Estate

"Warszawski salon jachtowy 2022" już za nami. W ciągu 4 dni przeprowadziliśmy dziesiątki rozmów z Klientami i nowymi partnerami biznesowymi. Nasi goście mogli liczyć na najwyższą jakość obsługi.

W trakcie targów jako Marshall Real Estate przedstawiliśmy szeroką ofertę apartamentów inwestycyjnych, robiąc akcent na projektach z prywatnymi marinami. Klienci zapoznali się z interesującymi ich lokalami i teraz są o jeden krok bliżej do posiadania własnego apartamentu premium.

Poland Boat Show to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży. 

Targi w liczbach:

  • ok. 17 000 odwiedzających,
  • 210 łodzi i jachtów,
  • 200 wystawców, 
  • 50 000 m2 powierzchni. 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate