Aktualności

Apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej – odbiory ruszają!

Apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej – odbiory ruszają!

Budowa inwestycji apartamentowych Baltic Line oraz Baltic Porto na Wyspie Sobieszewskiej dobiega końca. Już na przełomie roku planowane jest rozpoczęcie przekazywania lokali w ręce właścicieli. W obu inwestycjach dużą wagę przyłożono do zaprojektowania funkcjonalnych przestrzeni o atrakcyjnych powierzchniach. Nie zapomniano także o strefach rekreacyjnych czy zielonych przestrzeniach, które z pewnością umilą pobyty przyszłym gościom. Tak zaprojektowane inwestycje, to przepis na miejsca pozwalające wypocząć, ale również generowanie zysków z najmu krótkoterminowego. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami z terenów budowy.

Baltic Line

Aktualnie, realizowany jest już VIII, ostatni etap budowy. W budynkach B2 i B3  trwa montaż kotłowni oraz wykończenie części wspólnych w tym montaż balustrad. Na terenie inwestycji realizowane są ostatnie prace aranżacyjne przestrzeni zielonej: wykonanie nawierzchni chodników, utworzenie ogrodów deszczowych i nasadzeń wraz z obsianiem trawą, montaż szlabanu oraz mała architektura. Po zakończeniu wszystkich prac, które planowane jest do 20.12.22 zostanie uzyskane Pozwolenie na użytkowanie, a apartamenty będą przekazywane w ręce właścicieli na przełomie roku.

Baltic Porto

To już ostatni etap budowy apartamentowca Baltic Porto! Wewnątrz budynku trwa montaż stolarki drzwiowej mieszkaniowej i części wspólnych oraz wykończenie klatek schodowych. Na terenie inwestycji odbywa się zagospodarowywanie terenu: wykonanie ogrodów deszczowych oraz zielonych nasadzeń wraz z obsianiem trawą oraz małą architekturą. Termin zakończenia wszystkich prac przewiduje się na 24.11.2022 wraz z uzyskaniem Pozwolenia na użytkowanie. Jeszcze w grudniu 2022 r. apartamenty zostaną oddane w ręce Właścicieli.

Sprzedaż apartamentów trwa

Wciąż można zakupić apartamenty w inwestycjach Baltic Line oraz Baltic Porto. W inwestycjach znajdziemy lokale 1- i 2-pokojowe, które można odebrać w pełni wykończone i wyposażone. Właściciele mają również możliwość powierzenia swojej nieruchomości w ręce profesjonalnego operatora, który będzie odpowiedzialny za profesjonalną obsługę gościa i marketing.

Partnerem sprzedaży inwestycji Baltic Line i Baltic Porto jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.


A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate