Aktualności

Inwestowanie w górskie apartamenty o większej powierzchni coraz bardziej popularne

Inwestowanie w górskie apartamenty o większej powierzchni coraz bardziej popularne

Destynacje takie jak Podhale czy Karkonosze cieszą się dużą popularnością wśród turystów. Jest to jeden z kluczowych powodów, dla których inwestorzy chętnie kupują nieruchomości w górach. Na co zwrócić uwagę, przy zakupie apartamentów żeby zyski Właścicieli były większe? Jakie apartamenty lub domy w górach wybierają Klienci poszukujący nieruchomości typu drugi dom?

Nowy trend na rynku nieruchomości w górach

Na rynku nieruchomości w górach możemy zaobserwować nowy trend. Rośnie zainteresowanie lokalami o wyższym standardzie. Przede wszystkim, mowa o standardzie wykończenia, posiadaniu strefy rekreacyjnej i niepowtarzalnego widoku z okna, ale również o większych metrażach. Turyści, szczególnie Ci wyjeżdzający na dłużej, nie chcą już przebywać w 20-metrowych apartamentach. Oczekując standardu premium, często przekładają większy komfort wypoczynku nad koszt wynajmu.

Inwestorzy  zainteresowani zakupem nieruchomości wybierają te, spełniające oczekiwania i preferencje przyszłych gości. Takie podejście pozwala na wygenerowanie satysfakcjonujących zwrotów. Z myślą o własnych pobytach, często decydują się na zakup większych lokali lub domów.

Nieruchomość nie dla zysku, ale na własne potrzeby

Coraz więcej osób pragnie mieć swój drugi dom w polskich górach. Wypierają duże domy i apartamenty, pozwalające na pełen komfort wypoczynku. Podobnie jak w sytuacji z najmem, pragną posiadać dostęp do strefy SPA & Wellness oraz wysoki standard wykończenia.

W ofercie Marshall RE znajdują się nieruchomości w Zakopanem, Kościelisku i w Białce Tatrzańskiej, spełniające powyższe oczekiwania.

Co je wyróżnia?

Niepowtarzalne widoki.
 
Niezależnie od lokalizacji, czy jest blisko centrum Zakopanego, czy w cichej i spokojnej okolicy z dala od Krupówek, każdy nasz projekt ma niesamowity widok na Tatry.

Sterfy SPA & Wellness.
Domy w ofercie Marshall RE, posiadają prywatne: basen, saunę oraz gorącą banię. Jest to idealne rozwiązanie dla zakupu typu second home. Wszystkie udogodnienia znajdują się we własnym domu. Część projektów, w których domy tworzą tzw. osady, posiadają wspólne części rekreacyjne.

Duży wybór metraży.
W Marshall Real Estate nie skupiamy się głównie na małych lokalach 20- 30-metrowych. W ofercie posiadamy również domy i apartamenty o metrażach powyżej 100 m2.

Jeśli szukasz nieruchomości w górach, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci zostać szczęśliwym właścicielem domu z widokiem na panoramę Tatr.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate