Aktualności

Apartamenty Florina – Łeba – odbierz klucze już najbliższej wiosny

Apartamenty Florina – Łeba – odbierz klucze już najbliższej wiosny

Projekt apartamentowy Florina to propozycja nieruchomości w Łebie położona zaledwie 350 m od plaży, w samym środku sosnowego lasu. Inwestycja odpowiada na potrzebę posiadania własnego lokum w miejscowości atrakcyjnej turystycznie z możliwością uzyskania przychodu zapewniającego pokrycie kosztów utrzymania nieruchomości przez cały rok. Realizacja projektu została podzielona na dwa etapy. Pierwszy z nich, zostanie ukończony już w I kwartale przyszłego roku. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Informacje z placu budowy

Inwestycja Florina realizowana jest w II etapach. Pierwszy (aktualnie w budowie) z nich zakłada powstanie trzech budynków o ekspozycji południowej (A, B i C).  Najbardziej zaawansowane prace budowlane można zaobserwować w przypadku budynków A i B. Stopień ich realizacji szacuje się na ok. 80%, a budynki osiągnęły stan surowy zamknięty. Aktualnie, prace budowlane skupiają się na wykończeniu obiektów. Trwa montaż instalacji podposadzkowej wod.-kan., montaż wind oraz balustrad. Na zewnątrz, wykonywana jest elewacja. Trzeci z budynków – C jest zrealizowany na poziomie ok. 70%. Do końca grudnia br. zostanie osiągnięty stan surowy zamknięty.

Budowa II etapu inwestycji (budynek D) również trwa. Nieruchomość o układzie zachodnim zostanie ukończona do końca 2023 roku. W październiku br, została ukończona budowa fundamentów. Powstanie stanu surowego otwartego planuje się na czerwiec 2023 roku.

O projekcie:

Inwestycja apartamentowa Florina powstaje we wschodniej części Łeby, przy ul. Nadmorskiej 22. Nieruchomość otacza gęsty sosnowy las, a działka graniczy z Jeziorem Sarbsko, które dojrzymy z okien apartamentów.

Projekt Florina zakłada powstanie czterech budynków z windami, w których docelowo znajdzie się 129 apartamentów o powierzchni od 24 m2 do 68 m2. Do każdego z apartamentów przynależy balkon. Właściciele apartamentów II-poziomowych będą mogli podziwiać okolicę z przestronnych tarasów znajdujących się  na ostatniej kondygnacji. Każdy z lokali będzie posiadał prywatne zewnętrzne miejsce parkingowe. Co istotne, w trosce o komfort właścicieli i gości, apartamenty będą oddawane wykończone pod klucz gotowe do zamieszkania czy najmu (więcej o projekcie).

Partnerem sprzedaży inwestycji Florina jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate