Aktualności

Znajdź swoja Harmonię – domy z widokiem na Giewont w Zakopanem

Znajdź swoja Harmonię – domy z widokiem na Giewont w Zakopanem

Posiadanie swojego drugiego domu w górach to marzenie wielu. Wypoczynek w góralskim klimacie, przywodzi na myśl długie, zimowe wieczory spędzone przed kominkiem czy wypady na narty na pobliskie szklaki. Klienci poszukujący domów w miejscowościach turystycznych szczególnie upodobali sobie Podhale. To region, który oferuje niezliczoną liczbę atrakcji tak latem jak i zimą oraz niepowtarzalny krajobraz. Odpowiadając na oczekiwania Klientów, oferta Marshall RE poszerza się o nowy projekt – osadę Harmonia powstającą w Zakopanem.

Osada domów Harmonia powstaje przy ul. Zoniówka w zakopiańskiej dzielnicy Cyrhla. Cyrhla słynie ze swojego położenia – najwyższa wysokość nad poziomem morza ze wszystkich dzielnic miasta. Będąc na Cyrhlii znajdujemy się ponad „poziomem smogu” co przekłada się na zdrowe, czyste powietrze. Atrakcyjne położenie osady – na lekkim wniesieniu, zapewnia zachwycający widok na góry (w tym również na Giewont), wyjątkową ciszę i kontakt z otaczającą naturą.

Zaprojektuj wnętrze według własnych potrzeb

Każdy z czterech oferowanych domów został zaprojektowany jako budynek 2-kondygnacyjny. Powierzchnia całkowita zabudowy mierzy 145,50 m2 z czego powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego to 137,40 m2. Każdy dom jest usytuowany na działce o powierzchni ok. 700 m2.

Standardowo, we wnętrzach domów zostały wydzielone 3 sypialnie. Na życzenie Klienta, dom na wczesnym etapie budowy może zostać wydzielony wg. oczekiwań.
Dodatkowo, domy oddawane w stanie deweloperskim mogą zostać wykończone i wyposażone – gotowe do zamieszkania czy najmu.

Prywatna przestrzeń relaksu

Dopełnieniem inwestycji będą prywatne miejsca relaksu w każdym z domów. Będzie to miejsce spotkań towarzyskich oraz przestrzeń wypoczynku z widokiem na panoramę Tatr. Na parterze domu znajdziemy saunę, do której będzie można wejść bezpośrednio z tarasu. W pobliżu wejścia stanie również gorącą bania lub basen. Wewnątrz domu, będzie możliwość montażu kominka.

Partnerem sprzedaży inwestycji Harmonia jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate