Aktualności

Złoty Horyzont i Belle View – aktualności z budowy w Szklarskiej Porębie

Złoty Horyzont i Belle View – aktualności z budowy w Szklarskiej Porębie

Szklarska Poręba jest miejscem, które odwiedzają turyści przez cały rok. Miejscowość cieszy się popularnością nie tylko w sezonie zimowym, ale również i letnim. W 2018 roku w ciągu dwóch miesięcy wakacji, Szklarską Porębę odwiedziło ok. 1 milion osób. I co roku ta liczba się powiększa. Miasto może więc być atrakcyjnym miejscem do zainwestowania środków w nieruchomości w górach.

W 2023 roku w Szklarskiej Porębie powstaną 2 luksusowe projekty: z widokiem na Szrenicę, bogatym zapleczem SPA, blisko centrum miasta i stoków narciarskich. 

Złoty Horyzont – ul. Górna 19, Szklarska Poręba

Apartamenty w tej inwestycji mają niesamowity widok na panoramę gór. Do dyspozycji właścicieli jest również ogólnodostępny taras widokowy.

W ofercie znajdują się lokale o metrażach: od 20 m2 do 42 m2. Apartamenty zostaną utrzymane w takim samym standardzie – wykończone i wyposażone przez dewelopera.

Jak postępują prace budowlane?

Budowa I etapu inwestycji dobiega końca. Aktualnie, prace budowlane skupiają się na wykończeniu obiektu. Trwa montaż instalacji podposadzkowej wod.-kan., montaż wind oraz balustrad. Na zewnątrz, wykonywana jest elewacja.

Planowany termin ukończenia budowy I etapu – I Q 2023 r.

W przypadku II etapu inwestycji, ukończono murowanie fundamentów oraz ścian zewnętrznych dwóch poziomów hali garażowej. Aktualnie, powstają ściany zewnętrzne pierwszej kondygnacji użytkowej.  

Planowany termin ukończenia budowy II etap – 3/ 4 Q 2023 r.

Belle View – ul. Słoneczna, Szklarska Poręba

Jednym z największych atutów inwestycji jest jej lokalizacja. Projekt Belle View położony w samym centrum Szklarskiej Poręby. W pobliżu Stacji Narciarskiej Pietkiewiczówka – 550 m.

Z apartamentów otwiera się widok na Szrenicę oraz Góry Izerskie. Dodatkowo, w inwestycji znajdą się:

  • strefa saun/ jacuzzi,
  • bawialnia dla dzieci,
  • narciarnia/ rowerownia.


Jak postępują prace na terenie inwestycji?

Zabetonowano ściany podziemia. Zakończone betonowanie i wykonano w całości płytę fundamentową. Zakończona budowa ścian zewnętrznych poziomu -1 (hali garażowej). Powstaje także strop poziomu 1.

Ukończenie budowy jest zaplanowane na  4 Q 2023 roku.

Partnerem sprzedaży inwestycji Belle View oraz Złoty Horyzont jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate