Aktualności

Baltic Line i Baltic Porto – apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej – pierwsze lokale już w rękach Właścicieli

Baltic Line i Baltic Porto – apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej – pierwsze lokale już w rękach Właścicieli

Ostatnie tygodnie na terenie inwestycji Baltic Line i Baltic Porto upływają pod znakiem finalizacji budowy. Pierwsze apartamenty już trafiają w ręce swoich właścicieli! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z terenu inwestycji.

Co nowego na placu budowy?

Budowa Baltic Line dobiega końca. Prace nad elewacją budynków zostały zakończone. Obecnie trwa układanie płytek w częściach wspólnych. Odbiory mieszkań zaplanowane są na styczeń/luty 2023 r.

Inwestycja Baltic Porto jest gotowa. Pierwsze odbiory apartamentów już za nami. 

Co czyni projekty wyjątkowymi?

Baltic Line oraz Baltic Porto to nowoczesne projekty apartamentowe realizowane w najbardziej zielonej części Gdańska – na Wyspie Sobieszewskiej.

Szerokie, niezatłoczone plaże pełne bursztynów, lasy i rezerwaty przyrody w połączeniu z infrastrukturą żeglarską i rowerową tworzą nadmorską enklawę jaką jest Wyspa Sobieszewska.

Baltic Line i Baltic Porto to projekty, które doskonale wpasowują się w otaczającą je naturę. Inwestycje wyróżnia nowoczesna architektura oraz funkcjonalność.

Projekty na Wyspie Sobieszewskiej przypadną do gustu zarówno osobom szukającym nad morzem swojego miejsca, jak i tych, którzy oczekują dodatkowego źródła dochodu z najmu krótkoterminowego.

Baltic Line i Baltic Porto to:

  • Strefa relaksu z saunami, jacuzzi.
  • Bliskość rezerwatów przyrody i plaż oznaczonych „Błękitną Flagą”.
  • Loggia, balkon lub ogród do każdego apartamentu.
  • Nowoczesne wykończenie „pod klucz” na życzenie Klienta


Sprzedaż apartamentów trwa

Wciąż można zakupić apartamenty w inwestycjach Baltic Line oraz Baltic Porto. W inwestycjach znajdziemy lokale 1- i 2-pokojowe o metrażach od 26 m2 do 45 m2,  które mogą zostać wykończone i w pełni wyposażone – gotowe do zamieszkania!.

Właściciele mają również możliwość powierzenia swojej nieruchomości w ręce profesjonalnego operatora, który będzie odpowiedzialny za profesjonalną obsługę gościa i marketing.

Głównym partnerem sprzedaży projektów Baltic Line i Baltic Porto jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate