Aktualności

Sol Marina – Wyspa Sobieszewska – Ostatnia szansa na zakup apartamentów w II etapie inwestycji!

Sol Marina – Wyspa Sobieszewska – Ostatnia szansa na zakup apartamentów w II etapie inwestycji!

Sol Marina to luksusowa inwestycja, łącząca w sobie komfort życia na najwyższym poziomie z poczuciem wolności. Oferta apartamentów została stworzona dla osób poszukujących ekskluzywnej nieruchomości nad Morzem Bałtyckim. Kompleks posiada własną marinę, gdzie jachty lub łodzie motorowe pozostaną pod opieką bosmana.

Projekt realizowany jest w trzech etapach. Drugi z nich (aktualnie w budowie) zakłada powstanie 127 luksusowych apartamentów o powierzchni od 25 do 85 m2 wyposażonych w inteligentne rozwiązania.

Przebieg prac budowlanych II etapu

Budowa II etapu projektu Sol Marina wkroczyła w kolejny poziom zaawansowania.

Obecnie trwają prace skupiające się na:

  • montażu prefabrykowanych murów oporowych po obwodzie mariny,
  • termoizolacji dachów budynków,
  • powstawaniu ścian działowych wewnątrz lokalowych,
  • budowie instalacji podtynkowych i tynków w lokalach mieszkalnych.


Do 06.01.2023 r. planowane jest zakończenie budowy termoizolacji elewacji (bez warstw wykończeniowych) oraz instalacji podposadzkowych w lokalach mieszkalnych.

Okna we wszystkich budynkach zostały wstawione.

Termin zakończenia budowy II etapu inwestycji Sol Marina przewiduje się na III Q 2023 r.

Luksusowe apartamenty nad morzem — Sol Marina II

Sol Marina II jest kontynuacją oddanej do użytku w ubiegłym roku pierwszej części projektu. W drugim, realizowanym właśnie etapie zaplanowano powstanie:

  • 15 kameralnych budynków a w nich 127 apartamentów,
  • prywatnej mariny mogącej pomieścić 48 jachtów lub łodzi motorowych,
  • parkingów naziemnych,
  • w pełni wyposażonego nabrzeża.


Do każdego apartamentu będzie zainstalowana klimatyzacja oraz inteligentny system sterowania ogrzewaniem. Istnieje możliwość wykończenia apartamentu pod klucz.

Niezwykłe walory środowiska, a zarazem optymalne położenie względem Autostrady A1 i Drogi Ekspresowej S7 oraz bliskość Trójmiasta sprawia, że obszar Wyspy Sobieszewskiej przez cały rok przyciąga zarówno osoby szukające wytchnienia jak i tych, ceniące łatwy dostęp do walorów miasta.

Sol Marina zapewnia najwyższy standard wypoczynku

Do dyspozycji mieszkańców i gości pozostanie strefa SPA & Wellness znajdujące się na obszarze kompleksu. Do dyspozycji będą również basen i siłownia.

Kompleks będzie posiadał własną restaurację, salę bankietową i konferencyjną.

Na swoich właścicieli czeka jeszcze 15 apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach. To ostatnia szansa na zakup nieruchomości w wyjątkowej inwestycji nad Zatoką Gdańską.

Partnerem sprzedaży inwestycji Sol Marina jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate