Aktualności

Rozwój rynku nieruchomości w Kościelisku

Rozwój rynku nieruchomości w Kościelisku

Kościelisko- miejscowość położona w Tatrach polskich, od kilku lat znacząco rozwija się jako destynacja turystyczna. Dynamiczny rozwój zawdzięcza przede wszystkim pięknem krajobrazu oraz bogactwu atrakcji, które ściągają tłumy turystów w tę część Podhala.

Jednym z największych atutów regionu Kościeliska jest bez wątpienia malownicza, górska sceneria. Turyści mogą tutaj podziwiać niepowtarzalną  panoramę Tatr, a także wędrować szlakami, które prowadzą przez najpiękniejsze zakątki tego miejsca.

W okolicach Kościeliska znajdują się również liczne atrakcje turystyczne m.in:

  • aquapark,
  • baseny termalne,
  • sauny,
  • wyciągi narciarskie i trasy rowerowe.


Dla miłośników aktywnego wypoczynku jest to idealne miejsce.

Rozwój rynku nieruchomości w Kościelisku

W ostatnich latach w Kościelisku powstało również wiele nowoczesnych obiektów noclegowych, dzięki czemu turyści mogą wybierać spośród szerokiej oferty. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – od małych, rodzinnych pensjonatów, poprzez luksusowe apartamentowce, aż do rozbudowanych hoteli.

Jeśli marzysz o posiadaniu własnej nieruchomości w malowniczych Tatrach polskich, to Kościelisko może być miejscem właśnie dla Ciebie!

W ofercie Marshall RE znajdziesz luksusowe wille oraz prestiżowe apartamenty w Kościelisku.

Zainwestuj w luksusowe domy w Kościelisku

Jeśli szukasz wymarzonego domu w malowniczym miejscu z widokiem na panoramę Tatr, to mamy coś specjalnie dla Ciebie! W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe domy na sprzedaż w Kościelisku, w dzielnicach Salamandra i Groń.

Domy z naszej oferty są idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu. Otoczone piękną przyrodą, z dala od zgiełku miasta, stanowią one oazę spokoju.

Nieruchomości są starannie zaprojektowane i będą wykończone z najwyższą dbałością o szczegóły i jakość.  Projekty łączą w sobie tradycyjną architekturę z nowoczesnym designem nadając elitarny charakter budynkom.

Dostępne domy mają powierzchnię: 79 m² / 88 m² oraz 90 m² co zapewni wysoki komfort wypoczynku dla rodzin czy grup znajomych. Metraż stanowi również ciekawe uzupełnienie bogatej oferty apartamentów 2-pokojowych, tak powszechnych na Podhalu.

Do dyspozycji właścicieli jest strefa relaksu, która składa się z:

  • stref jacuzzi (wewnętrznej i zewnętrznej),
  • sauny suchej,
  • bani.


Dla najmłodszych gości przewidziano bawialnię dla dzieci oraz plac zabaw na terenie inwestycji.

Zdjęcia z placu budowy


Hermes – apartamenty premium w Kościelisku

W swojej ofercie posiadamy również luksusowe apartamenty o metrażach od 26,26 m² do 55,09 m² w malowniczej części Kościeliska z  niezapomnianym widokiem na Tatry. Lokale zostaną wykończone w wysokim standardzie, tak, by ich użytkowanie było możliwe już w chwili odbioru apartamentu. 

Inwestycja ma wszystko, co potrzebne do komfortowego wypoczynku.

W obiekcie Hermes zaplanowano powstanie strefy Wellness, w której goście odnajdą wytchnienie oraz spokój po aktywnym dniu w górach.

Do dyspozycji pozostaną gorące sauny czy odprężające kąpiele w jacuzzi.

Nasze apartamenty powstają blisko wielu atrakcji turystycznych:

  • 6 minut samochodem od centrum Zakopanego,
  • 5 minut do Doliny Kościeliska,
  • 4 minuty do stacji narciarskiej “Polana Szymoszkowa”.


Zdjęcia z terenu inwestycji

Jeśli chcesz w pięknych Tatrach poczuć się jak w domu, wybierz apartament premium lub dom z naszej oferty. Będzie to inwestycja, która przyniesie wiele radości i satysfakcji. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate