Aktualności

Potencjał turystyczny Białki Tatrzańskiej

Potencjał turystyczny Białki Tatrzańskiej

Białka Tatrzańska to wyjątkowa miejscowość położona w sercu Tatr. Region słynie z bogatej, bardzo dobrze przygotowanej infrastruktury narciarskiej oraz basenów termalnych, które stanowią formę wypoczynków dla całej rodziny. Tutaj po prostu nie można się nudzić! To wymarzone miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku, ale i tych, którzy preferują relaks w wysokiej klasy strefach SPA.

W ciągu ostatnich kilku lat rozwój turystyki w Białce Tatrzańskiej był bardzo dynamiczny. Rozwinęła się infrastruktura drogowa i pojawiła się bogata oferta turystyczna.

Białka Tatrzańska posiada duży potencjał ze względu na swoje położenie. Od Zakopanego dzieli ją ok. 20 min jazdy samochodem. Jest nieco bardziej spokojniejszą częścią Podhala, ale z licznymi atrakcjami turystycznymi, takimi jak:

 • trasy narciarskie,
 • baseny termalne,
 • skutery śnieżne,
 • trasy piesze i rowerowe,
 • spa oraz wiele innych.


Rozwój turystyki w Białce Tatrzańskiej przyniósł również wiele korzyści ekonomicznych dla lokalnej społeczności. Wiele osób znalazło zatrudnienie w branży turystycznej, a rozwój infrastruktury przyciągnął inwestycje do regionu.

Atrakcje turystyczne w Białce Tatrzańskiej zimą

Zimą Białka Tatrzańska jest rajem dla narciarzy – zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. Właśnie tu znajduje się jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce – Kotelnica.

Ośrodek oferuje szeroki wybór tras narciarskich dla każdego poziomu zaawansowania. Łączna długość tras wynosi 14 km, z czego aż 73% to trasy o łatwym stopniu trudności. Bardziej doświadczeni narciarze znajdą ciekawe trasy na Kotlenicy Białczańskiej i Jankulakowskim Wierchu, natomiast początkujący i rodziny z dziećmi mogą udać się na łagodniejsze stoki Bani. Niektóre trasy posiadają homologację FIS.

Kotelnica posiada nowoczesne koleje linowe i wyciągi. Dla tych, którzy chcą się nauczyć jazdy na nartach lub snowboardzie, powstała szkółka narciarska z doświadczonymi instruktorami.

Jakie atrakcje turystyczne oferuje region latem?

Latem Białka staje się oazą dla miłośników pieszych wycieczek i wypraw rowerowych. W sezonie letnim tu można skorzystać z wielu atrakcji turystycznych, takich jak:

 • Wycieczki górskie,
 • Kąpiele w basenach termalnych,
 • Jazda na rowerze po górskich trasach,
 • Przejażdżki konne,
 • Park linowy i inne atrakcje dla całej rodziny.

W ofercie Marshall Real Estate znajdziemy luksusowe apartamenty w Białce Tatrzańskiej. Projekt wyróżnia doskonała lokalizacja – tylko 500 m do stoków narciarskich

Kotelnica i Bania.

Apartamenty posiadają bogate zaplecze rekreacyjne:

 • basen (który z pewnością wyróżni obiekt na tle konkurencji),
 • jacuzzi,
 • strefę relaksu.


To obiekt szyty na miarę potrzeb osób odwiedzających Białkę!
Właściciele apartamentów będą mogli skorzystać z restauracji, która będzie miała charakter śniadaniowni serwującej świeże i pełnowartościowe posiłki dające energię na cały dzień. Do każdego pobytu będzie można zakupić tzw. „zestawy pakietowe” – śniadanie, obiad, kolację.

Inwestycja składa się z 38 lokali. Niektóre z nich mają możliwość zainstalowania prywatnego jacuzzi. W ofercie również znajdują się apartamenty z ogrodem zimowym.

Ta propozycja to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą odpocząć od codzienności i w pełni poczuć klimat Podhala.

Zgłoś się do nas już dziś i zostań właścicielem apartamentu premium w Białce Tatrzańskiej, gdzie spełnią się marzenia o wypoczynku w pięknych Tatrach!

Partnerem sprzedaży inwestycji jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate