Aktualności

Apartamenty w Łebie – zaledwie 5 min. od plaży – 80% prac za nami

Apartamenty w Łebie – zaledwie 5 min. od plaży – 80% prac za nami

Łeba to jedna z najbardziej popularnych miejscowości wakacyjnych w Polsce, a apartamenty nadmorskie są cenionymi nieruchomościami. Piękne, szerokie plaże, czyste powietrze i spektakularne wydmy - to wszystko czeka na Ciebie w tym niesamowitym miejscu. Własny apartament nad morzem może być atrakcyjną opcją wakacyjną dla rodziny, a także dobrą inwestycją na przyszłość, zyskującą wartość w czasie.

Inwestycja Florina to kompleks apartamentów położony w Łebie (ul. Nadmorska 22), jednym z najpiękniejszych kurortów nadmorskich w Polsce. Ten wyjątkowy projekt zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się niezapomnianymi wakacjami nad morzem.

Apartamenty w inwestycji Nadmorska Florina zostaną oddane w pełni wykończone i wyposażone. W ofercie znajdują się lokale jedno- lub dwupoziomowe o powierzchni od 25 m2 do 65 m2. Apartamenty posiadają balkony lub tarasy, z których można podziwiać piękne widoki na obszar Natura 2000 oraz Jezioro Sarbsko.


Atuty zakupu apartamentu w Nadmorskiej Florinie


Po pierwsze, lokalizacja
. Łeba to popularne miejsce wakacyjne, które słynie z pięknych plaż, licznych atrakcji turystycznych i doskonałych warunków do uprawiania sportów wodnych. Kupując apartament w Nadmorskiej Florinie, będziesz mieć stały dostęp do wszystkich tych atrakcji i możliwość cieszenia się nimi przez cały rok. Teren inwestycji sąsiaduje z Jeziorem Sarbsko – centrum aktywnego wypoczynku w Łebie, a od plaży dzieli ją 5 min. drogi pieszo.

Po drugie, standard. Wszystkie apartamenty w tej inwestycji są wykończone z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia komfortowy poziom wypoczynku.

Po trzecie, wzrost wartości nieruchomości w czasie. Zakup apartamentu we Florinie to doskonała okazja do inwestowania w nieruchomość, która z pewnością zyska na wartości w przyszłości. Apartament można również wynajmować co pozwoli na uzyskanie dodatkowych przychodów.

 
Aktualności z placu budowy


Inwestycja Nadmorska Florina jest obecnie w fazie intensywnych prac budowlanych. W ostatnim czasie został osiągnięty  stanu surowy zamknięty budynków etapu I (A, B, C) wraz z konstrukcją dachu.

Deweloper wprowadza nowoczesne rozwiązania i stosuje najlepsze praktyki, aby zapewnić wysoką jakość wykonania i zgodność z harmonogramem.

Obecnie stan zaawansowania budowy to ok. 80%. Już na początku III kw. 2023 r. planowane jest przekazanie kluczy dla właścicieli.

Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w wakacyjny lokal, Florina jest doskonałym wyborem. Dzięki położeniu – 350 m do plaży, w pobliżu wszystkich atrakcji i udogodnień, masz pewność, że każdy dzień spędzony w tym miejscu będzie pełen niezapomnianych wrażeń.

Zrelaksuj się na plaży, popływaj w czystych wodach Bałtyku i zachwyć się wspaniałymi widokami. Nie czekaj, zamieszkaj w Łebie i odkryj, dlaczego jest to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce.

Zdecyduj się na zakup apartamentu w Nadmorskiej Florinie i ciesz się wakacjami nad morzem na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji temat swojego wymarzonego apartamentu.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate