Aktualności

Apartamenty Hermes w rejonie Zakopanego – nowoczesna propozycja z widokiem na Giewont

Apartamenty Hermes w rejonie Zakopanego – nowoczesna propozycja z widokiem na Giewont

Rejeny Zakopanego, położone w Tatrach Polskich, od kilku lat znacząco rozwijają się jako destynacja turystyczna. Jest to spowodowane przede wszystkim pięknem krajobrazu oraz bogactwem atrakcji, jakie oferuje ta część Podhala. Jednym z największych atutów Kościeliska sąsiadującego z Zakopanem jest bez wątpienia malownicza, górska sceneria. Turyści mogą tutaj podziwiać wspaniałe panoramy Tatr, a także wędrować szlakami turystycznymi, które prowadzą przez najpiękniejsze zakątki tego miejsca.

Inwestycja Hermes w Zakopane – gdzie komfort spotyka się z naturą

Zapraszamy do odkrycia projektu Hermes w Kościelisku obok Zakopanego – idealnego miejsca na relaks i odpoczynek w górach. Ta wyjątkowa inwestycja składa się z 31 apartamentów o powierzchni od 26 do 55 metrów kwadratowych, zaprojektowanych i wykończonych pod klucz w nowoczesnym, góralskim stylu.

Inwestycja Hermes to idealne miejsce dla osób szukających wyjątkowego wypoczynku w sercu Tatr. Start budowy zaplanowany jest na drugi kwartał 2023 roku, a zakończenie na trzeci kwartał 2024 roku. Apartamenty w Hermes to nie tylko idealne miejsce na wypoczynek, ale również świetna inwestycja na przyszłość.

Nieruchomości w Zakopanem i okolicach cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Już na etapie przedsprzedaży zostało sprzedanych 10 apartamentów z 31 dostępnych. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś, by wybrać najlepszy lokal dla siebie.

Niezapomniane widoki – Hermes w Kościelisku oferuje wyjątkowe widoki na Tatry i otaczającą przyrodę

Jednym z największych atutów inwestycji jest jej doskonała lokalizacja. Kościelisko to urocza miejscowość położona u stóp Tatr, w pobliżu popularnych szlaków turystycznych, które przyciągają rzesze turystów nie tylko latem, ale również zimą. To idealne miejsce dla miłośników górskiej przyrody, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta i zrelaksować się w pięknej scenerii gór.

W pobliżu znajdują się:

  • Stacja narciarska – Polana Szymoszkowa (3 min. od inwestycji),
  • Dolina Kościelisko,
  • Termy chochołowskie itd.

Harmonia ciała i umysłu – strefa wellness w Hermesie

Strefa wellness to ważny element konceptu Hermes, który zapewnia mieszkańcom wyjątkowe doświadczenia i możliwości relaksu i regeneracji. Zlokalizowana na terenie inwestycji strefa oferuje szereg udogodnień, które pomagają dbać o zdrowie i dobre samopoczucie.

W skład strefy wellness w inwestycji Hermes wchodzą m.in.:

  • jacuzzi,
  • sauny,
  • strefa relaksu z kominkiem,


które pozwolą odpocząć i zregenerować siły po całym dniu spędzonym na świeżym powietrzu.

Jest to doskonała okazja dla osób, które chcą czerpać radość z aktywności fizycznej i relaksu w komfortowych warunkach.

Zainwestuj w Hermes – rentowność przez cały rok

Wynajem apartamentu w Zakopanem i najbliższych okolicach to bardzo dobry pomysł na czerpanie zysku z najmu krótkoterminowego. Ceny za wynajem apartamentów w tym regionie są wysokie, a wynajem utrzymuje się na wysokim poziomie przez cały rok i zapewni stały i stabilny dochód.

Ile można zarobić?

Rozpatrzmy to na przykładzie lokalu w inwestycji Hermes o powierzchni 36-41 m2, mogącym pomieścić cztery osoby. Szacunkowo, właściciel nieruchomości może osiągnąć przychód na poziomie ok. 87 885 zł z wynajmu apartamentu w ciągu roku.

Obłożenie w wysokim sezonie (w miesiącach V, VI, VII, VIII, IX, XII) może wynieść aż 85%, a cena za nocleg ok. 720 zł/ doba. Obłożenie poza szczytem w tzw. sezonie średnim (III, IV, X)  prognozowane jest na poziomie ok. 65%, a cena za nocleg – ok. 450 zł/doba. Natomiast w sezonie niskim (I, II, XI) obłożenie przewiduje się  w okolicach 50%, a cena za nocleg to 360 zł. W ciągu całego roku średnie obłożenie to ok. 71%, a średnia cena za wynajem apartamentu to ok. 563 zł.

Średnia cena konkurencji wynosi 480 zł, co oznacza, że w inwestycji Hermes można zarobić więcej niż w innych podobnych nieruchomościach. Właściciel apartamentu może osiągnąć zyski z wynajmu przez cały rok, dzięki czemu może uzyskać stabilny dochód z inwestycji.


Inwestycja Hermes to doskonała okazja dla osób, które chcą zainwestować w prestiżową nieruchomość w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Apartamenty są dostępne w atrakcyjnych cenach, a ich wyjątkowy design w połączeniu z doskonałą lokalizacją i możliwością zarobku na wynajmie, czynią Hermes idealnym wyborem dla inwestorów i miłośników górskiej przyrody. Nie czekaj, zainwestuj w Hermes i ciesz się pięknem Tatr przez cały rok!

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate