Odkryj ekskluzywną inwestycję w samym sercu Zatoki Gdańskiej

Sol Marina zapewnia wyjątkową atmosferę i niepowtarzalny styl życia. To miejsce, gdzie zmysły są rozpieszczane luksusem, a każdy detal dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. Prywatna marina jachtowa stanowi ukoronowanie tego projektu, umożliwiając właścicielom i gościom ekskluzywną podróż wśród fal Zatoki Gdańskiej.

Sol Marina to nie tylko inwestycja dla tych, którzy szukają drugiego domu nad morzem. To także doskonała okazja dla inwestorów, którzy widzą potencjał w wynajmie ekskluzywnych apartamentów. Dzięki nieustannie rosnącemu zainteresowaniu turystów poszukujących wyjątkowych miejsc do spędzenia czasu wolnego, wartość nieruchomości w Sol Marina będzie stale wzrastać, otwierając perspektywy na długoterminowy zwrot z inwestycji.

Sol Marina: przystań Twojego wyjątkowego stylu życia

W Sol Marina, luksus staje się standardem. Wyjątkowe udogodnienia, takie jak:

  • basen,
  • 8 gabinetów SPA,
  • restauracja i bar wewnątrz budynku oraz na dachu pod gwiazdami,
  • usługi concierge,
  • kapitanat

podkreślają wyjątkowy charakter tego miejsca.

To więcej niż inwestycja, to wyjątkowa przestrzeń, która inspiruje do spełniania marzeń o spokojnym życiu nad morzem, otoczonego pełnym komfortem i pięknem natury.

Inwestuj w wyjątkową nieruchomość w przepięknym otoczeniu Zatoki Gdańskiej

Projekt Sol Marina jest realizowany etapowo. Już teraz powstały dwa etapy inwestycji i rozpoczyna się budowa trzeciego. Trzeci etap obejmie 139 apartamentów. Będą one zlokalizowane w szesnastu 2- i 3- kondygnacyjnych budynkach wokół malowniczej przystani jachtowej.

Każdy apartament będzie miał swój taras lub ogródek, z którego roztaczać się będzie zachwycający widok na wewnętrzną marinę lub zatokę. Projektanci zadbali o to by wykończenie części wspólnych apartamentowców nawiązywało do marynistycznego stylu, używając wysokiej jakości materiałów, takich jak metal, drewno i naturalny kamień.

Inwestycja wysokiej klasy w na polskim wybrzeżu

Wyspa Sobieszewska to nadmorska dzielnica Gdańska. Właśnie lokalizacja dodaje projektu niepowtarzalnego uroku. Ten obszar posiada status wyspy ekologicznej i jest otoczony rezerwatami przyrody, lasami oraz czystymi, szerokimi plażami wyróżnionymi odznaką błękitnej flagi.

Położenie Sol Marina na Wyspie Sobieszewskiej, w otoczeniu rezerwatów przyrody, lasów i piaszczystych plaż, tworzy unikalne połączenie przepięknej natury z dogodnym dostępem do centrum Gdańska oraz jego atrakcji.

W niewielkiej odległości od Sol Marina znajduje się zarówno centrum Gdańska, jak i morze, które zaprasza do przygód na pokładzie jachtu. To miejsce, które inspiruje do odkrywania nowych horyzontów i czerpania radości z wyjątkowego stylu życia.

Wykorzystaj potencjał inwestycyjny Sol Mariny i ciesz się zyskami

Sol Marina jest synonimem luksusu, elegancji i niezwykłego doświadczenia nadmorskiego życia. To inwestycja, która stawia na wyjątkowość i jakość, przyciągając tych, którzy pragną cieszyć się życiem na najwyższym poziomie.

Na końcu wspomnijmy o najnowszych rekordowych transakcjach, osiągniętych w ostatnich tygodniach – aż 3,2 mln zł brutto i imponujące 3,8 mln zł brutto. To nie tylko potwierdzenie atrakcyjności projektu, ale także dowód na zaufanie inwestorów, którzy dostrzegają jego ogromny potencjał zarówno pod względem komfortu mieszkalnego, jak i możliwości inwestycyjnych.

 

Zapraszamy do odkrycia tego niezwykłego projektu, który realizuje marzenia o wyjątkowym życiu nad Bałtykiem.