Zarabiaj na własnym apartamencie w zabytkowym centrum Poznania

logo-marshall2
Zostaw kontakt, aby otrzymać ofertę

Kamienica na nowo

Saint Martin Residence to nowoczesne apartamenty obsługiwane w standardzie hotelowym zlokalizowane w samym centrum Poznania.
spa
Strefa Wellnes
fitness
Centrum fitness
consierge
Usługa Consierge

Lokalizacja z dużym potencjałem

Poznań to nie tylko lokalizacja turystyczna, ale też miasto o bardzo dużym potencjale biznesowym. To przekłada się na wysokie obłożeniu obiektów noclegowych przez cały rok, bez sezonowości najmu.

Poznań to Polska stolica konferencji, to 3000 wydarzeń MICE z ponad 3,15 mln uczestników imprez biznesowych. Liczne atrakcje turystyczne i cykliczne imprezy ścigają rocznie ok 1,5 mln turystów.

Atrakcyjna inwestycja

Inwestując w apartament w Saint Martin Residences stajesz się właścicielem lokalu mieszkalnego z odrębną księgą wieczystą.
ico3
Bezobsługowa inwestycja
prestiz
Prestiżowy obiekt
lokalizacja
Doskonała lokalizacja
consierge
Apartamenty z gwarancją najmu
gov
Zakup chroniony ustawą deweloperską
wykonczenie
Zysk liczony od wyposażonego apartamentu

Galeria

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Marshall Real Estate Sp. z o.o. z siedzbą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz (tutaj).